Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Jarmark Bałtycki. Świnoujście – Wyspy Możliwości zapraszają

Świnoujście – Kraina 44 wysp zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – „Jarmark Bałtycki 2021”. Letnie wydarzenie w Świnoujściu odbędzie się na Wybrzeżu Władysława IV przy stacji Orlen w dniach od 19 do 22 sierpnia. W programie moc atrakcji, koncertów i zakupów. Wystawcy jarmarku przygotowali stoiska wypełnione regionalnymi wyrobami. Muzyka szantowa będzie rozbrzmiewać ze sceny ulokowanej przy budynku Kapitanatu Portu.

Jarmark Bałtycki to wydarzenie o charakterze morskim, które przybliży mieszkańcom i turystom portowy świat. Cumujące przy Wybrzeżu Władysława okręty otworzą przed nami swoje pokłady i zaproszą do zwiedzania. Wydarzenie jest familijnym świętem, które będzie obfitowało w ciekawe aktywności.

Podczas tego imponującego eventu nie zabraknie także Festiwalu Piosenki Morskiej Wiatrak 2021. W tym roku tylko na lądzie, pod nazwą Sea&FOLK, artyści od piątku do niedzieli będą wprowadzać nas w klimat szantowy. Na scenie wystąpią m.in.: zespół folkowy Redlin oraz Stonehenge, zespół The Nierobbers, Shanties Team, Majtki Bosmana, Stare Dzwony: Ryszard Muzaj, Marek Szurawski, Chwaty, Wskazani na Duet: Wojciech (Sęp) Dudziński i Wojciech (Muzyk) Harmansa, koncert duetu ABC Liryczny Duet Folkowy. Wydarzenie poprowadzi  współtwórca i animator polskiego ruchu szantowego Marek Szurawski. Pełny program festiwalu znajduje się na stronie http://jarmark-baltycki.pl/.
 
Animacje dla dzieci, interaktywne zabawy w Mobilnym Morskim Centrum Nauki, temat ekologii oraz przeczące prawom fizyki eksponaty zostaną zaprezentowane w EKO Strefie Nauki – to atrakcje, z jakimi będzie się można spotkać na Wybrzeżu Władysława IV przy stacji Orlen podczas wydarzenia „Jarmark Bałtycki 2021”.

Jednostki, które zacumują przy Wybrzeżu Władysława IV, będzie można podziwiać nie tylko z kei, ale także z pokładów. Na miejscu będą dostępne okręty wojskowe 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, statki holownicze Fairplay Polska oraz jednostki Żeglugi Świnoujskiej.

Główne atrakcje:

· Jarmark,

· Festiwal Piosenki Morskiej Wiatrak 2021,

· Strefa gastronomiczna,

· Mobilne Morskie Centrum Nauki im. Prof. Jerzego Stelmacha,

· EKO Strefa nauki,

· Strefa animacji dla dzieci,

· „Dmuchane” Wesołe Miasteczko,

· Bieg Pirata Park Run Świnoujście – 5km,

· Zwiedzanie okrętów wojskowych 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

Odwiedź Jarmark w terminie 19-22 sierpnia 2021

Miejsce: Wybrzeże Władysława IV przy stacji Orlen, Świnoujście

Udział bezpłatny

Do zobaczenia! Ahoj!

Źródło informacji: Grupa Levo Sp. z o.o.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx