Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Balony na 18 – jak wybrać balony idealne?

Osiemnastka o wyjątkowa chwila, która nie może obyć się bez specjalnej imprezy. W końcu pełnoletniość osiąga się tylko raz w życiu. Żeby jednak podkreślić wyjątkowość tego dnia, niektórzy decydują się na dodanie do wystroju sali, osiemnastkowych akcentów tj.: serwetki, świeczki, czy balony na 18.Można to sobie wyobrazić. Goście wchodzą przez drzwi, przechodzą przez szatnie, żeby na końcu wkroczyć na dużą, przestronną niczym aula uniwersytetu salę, wypełnioną niemal po brzegi balonami z helem. Czy nie jest to zapierający dech w piersiach widok? Jest jak najbardziej. Problem pojawia się jednak przy wyborze balonów, bo właściwie, jakie będą idealne?

Wybór balonów na 18

Duże, małe, klasyczne, czy w niestandardowych kształtach, czarne czy kolorowe i wzorzyste? Odpowiedź na te, jak i inne wątpliwości jest zazwyczaj taka sama, niezależnie od tego, co jest powodem do zastanowienia – to zależy. Zależy na przykład od tego jak duża jest sala. Jeśli jest faktycznie tak przestrzenna, jak ta z powyższego opisu, to jak najbardziej można zdecydować się na większe modele. Jeśli jest mniejsza – na mniejsze. Zasada jest prosta: należy dopasować wielkość balonów na 18 do wielkości pomieszczenia. Kształt i kolor balonów na 18 są za to uzależnione od estetycznych preferencji jubilata oraz, co oczywiste, od wystroju wnętrza sali. Jeśli jednak pojawia się problem w wyborze odpowiedniego koloru, dobrym pomysłem może okazać się wybranie barw neutralnych. Srebro, złoto i czerń w odpowiednich konfiguracjach sprawdzą się niemal wszędzie.

Lateksowe czy foliowe – które wybrać

Balony na 18 występują w dwóch podstawowych rodzajach – lateksowym i foliowym. Dlatego, przed zakupem warto zastanowić się nad tym, który z nich najlepiej będzie spełniał oczekiwania. Balony lateksowe są elastyczne i uniwersalne. Niezależnie czy napompowane będą helem ,czy też zwykłym powietrzem, będą w stanie spełnić swoje zadanie dekoracyjne. Jedynym problemem może być kształt. Balony na 18 tego typu w przeważającej większości nie mają określonej formy po napompowaniu. Istnieje jednak remedium na ten problem. Są nim balony foliowe, które ze względu na stosowaną w nich technologię, pozwalają stworzyć niemal dowolny kształt (np. cyfry 1 oraz 8, tworzące liczbę 18), który po napompowaniu helem, będzie mógł utrzymać się w powietrzu przez wiele godzin. Najlepiej jednak zdecydować się na zakup obu typów balonów na 18. Ze względu na zróżnicowane zastosowanie będą one się świetnie uzupełniać w ramach dekoracji, uświetniając wystrój całej sali.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx