Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Jak odzyskać naszą byłą dziewczynę?

Rozstanie często nie jest szczęśliwym momentem życiowym – nagła zmiana sytuacji życiowej, utrata ukochanej osoby, cierpienie i tęsknota nie jest czymś, co większość ludzi lubi. Część osób nie może sobie z tymi zmianami poradzić; nadal zależy im na byłej drugiej połowie i chcą, by ta ponownie została ich partnerką. Jeśli należysz do takich osób i szukasz sposobu na to, jak ponownie poderwać dawną miłość, ten artykuł jest właśnie dla ciebie.

Jak poradzić sobie z zakończonym związkiem?

Nawet, jeśli planujemy naszą byłą dziewczynę odzyskać, musimy przygotować się na to, że proces ten może zająć dużo czasu… lub nawet zakończyć się niepowodzeniem. Mimo faktu zakończenia związku, życie trwa dalej – i chociaż tuż po utracie ukochanej osoby może nam się to wydawać trudnej, należy z niego korzystać. Należy więc spróbować zająć swój czas, najlepiej łącząc to z samorozwojem – znaleźć nowe pasje, rozwinąć swoje zainteresowania i spotykać się z osobami, które naszą byłą nie są. Są to także skuteczne porady dla osób, które szukają sposobu na to, jak się odkochać. Jeśli natomiast faktycznie mamy zamiar stworzenia związku z naszą eks, najlepiej jest zadbać o to, by spotkania z innymi ludźmi były spotkaniami bez kontekstu romantycznego lub seksualnego. 

Jak odzyskać dziewczynę?

Istnieje wiele sposobów, jak poderwać dziewczynę, ponowne poderwanie swojej byłej jednak nie będzie takie łatwe.  Przede wszystkim, spróbuj sobie przypomnieć dlaczego weszła z tobą związek… i zachowuj się w taki sposób, aby przypomniało się to jej. Jednocześnie pamiętaj, z jakiego powodu się on zakończył – jeśli powodem rozstania były przede wszystkim twoje zachowania, zastanów się, co konkretnie do niego doprowadziło. Postaraj się nie powtarzać ich podczas waszych interakcji, ich wystąpienie bowiem może doprowadzić do utracenia szansy na odzyskanie byłej dziewczyny. Wybadaj teren – jeśli jest już w następnym związku, próby przekonania jej do powrotu mogą nie mieć sensu. Jeśli nadal są w niej uczucia do ciebie, sprawa będzie łatwiejsza. 

A więc – postępowałeś według powyższych kroków, wybadałeś teren, wydaje ci się, że powrót do byłej ma sens – jak nawiązać z nią kontakt? Ogólnie rzecz biorąc najrozsądniejszym sposobem jest napisanie do niej – telefon może wywołać u niej niepotrzebny strach, może też nie mieć czasu go odebrać lub oddzwonić. Nie masz gwarancji, że ci odpisze – jeśli jednak to zrobi, możesz próbować swoich sił w powrocie do niej. Nie bądź zbyt nachalny. Jeśli rozmowa będzie się „kleić” możesz zaproponować jej spotkanie, najlepiej w neutralnym dla obu osób miejscu. Oczywiście, pisanie nie jest dla wszystkich – jeśli nie jest ono twoją mocną stroną, jego główne zalety, czyli możliwość przemyślenia swoich słów przed ich wysłaniem oraz prowadzenie konwersacji wtedy, kiedy dla obu stron jest to wygodne, mogą nie być zbyt pomocne. Jeśli czujesz, że rozmowa na żywo lub przez telefon będzie łatwiejsza dla was obu –  pamiętaj o komforcie swojej byłej partnerki! – możesz zdecydować się właśnie na nią. Więcej sposobów na to, jak odzyskać dziewczynę opisaliśmy tutaj.

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx