Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Neopak – sklep, który pomoże opakować słonia

Sklep internetowy Neopak w swoim logo zawarł ważną informację, która brzmi: Neopak. Aż miło pakować!. Czy to prawda? Wystarczy przejrzeć ofertę sklepu aby przekonać się, że ten napis nie kłamie. Znajdują się tu wszystkie, potrzebne do pakowania materiały, począwszy od pudełek, opakowań z różnych tworzyw, taśm, po piękne produkty ozdobne.

Opakowania proponowane dla firm, charakteryzują się trwałością, prostotą i łatwością zastosowania. Sklep oferuje kartony klapowe, pudełka  klapowe, wykrojnikowe i inne produkty o bardzo zróżnicowanej gamie rozmiarowej.Szeroka oferta wymiarów, pozwala na odpowiednie dostosowanie pudełka do pakowanego przedmiotu. Ich różnorodność, pozwala natomiast na optymalne dostosowanie opakowania do każdego transportowanego przedmiotu.

Wyjątkowe opakowanie to tajemnica dawania prezentów

W sklepie Neopak, poza standardowymi opakowaniami do szybkiej i sprawnej wysyłki, można zaopatrzyć się w opakowania na książki, pudełeczka na biżuterię lub niewielkie prezenty. Pudełka ozdobne z pokrywką, to następny rodzaj opakowań występujących w dużej palecie kolorystycznej.  Zróżnicowana faktura powierzchni, np. w kolorze czarnym matowym lub z ozdobnym printem i laminowane, pozwoli na dobranie najtrafniejszego opakowania do przemyślanego zakupu. Twórcy sklepu pamiętali, że wręczanie upominków to sztuka w której połowę sukcesu stanowi prawidłowo dobrane i często ozdobne opakowanie. Sklep Neopak zadbał również  o to aby w swojej ofercie zaprezentować wyjątkowe i bardziej ekskluzywne produkty, takie jak drewniane pudełka na wino. Butelka wytrawnego napoju sprezentowana w tak gustownej skrzyneczce sprawi, że będzie bardziej smakowało obdarowanemu.

Sprawne pakowanie tylko z produktami z Neopak

Sklep proponuje w sojej bogatej ofercie wszelkie produkty potrzebne do sprawnego pakowania, są to:

  • taśmy pvc,
  • minirap czarny,
  • wstęga kartonowa,
  • koperta kartonowa,
  • papier pakowy,
  • taśma papierowa,

oraz wiele innych przedmiotów, które będą potrzebne podczas pakowania.

W sklepie takim jak Neopak nie może zabraknąć dodatkowych opakowań ułatwiających przenoszenie i transport, typu: ekologiczne torby papierowe, eleganckie torby prestige lub kartony do przeprowadzek z wyciętymi uchwytami oraz works big bag na gruz, które mogą spełniać funkcję trwałych i lekkich worków do transportu.

Z Neopak przesyłka nareszcie będzie bezpieczna

Wszystkie wysyłane lub przewożone przedmioty, powinny być pakowane w sposób gwarantujący bezpieczny transport. W tym celu sklep oferuje taśmy klejące, taśmy papierowe, taśmy naprawcze, folię stretch itp. Ważne jest również to, aby wewnątrz opakowania znajdowały się  wypełniacze, które ustabilizują przedmiot i zapobiegną przesuwaniu się podczas transportu a tym samym ich uszkodzeniu. W tym celu doskonale sprawdzi się folia bąbelkowa, worki wypełnione powietrzem, wypełniacze styropianowe lub wstęgi i bibuły. Wszystko, co zapewni trwałość przesyłki lub transportowanego przedmiotu, można znaleźć w sklepie internetowym https://neopak.pl/akcesoria-do-pakowania. Jest tam również wiele dodatkowych produktów, przydatnych podczas pracy przy pakowaniu, takie jak nożyki, maseczki oraz rękawice ochronne.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx