Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Każdego roku mobilizują się, łączą siły i pomagają. Deweloperzy wspierają Powstańców Warszawskich

Z okazji świąt Bożego Narodzenia firmy zrzeszone w Polskim Związku Firm Deweloperskich przekazały Powstańcom świąteczne paczki pełne delikatesowych produktów. To już kolejny rok, kiedy deweloperzy łączą siły, by wesprzeć Bohaterów Warszawy symboliczną paczką. Dla samych Powstańców to nie tylko miły gest, ale przede wszystkim dowód pamięci.

W tym roku w akcję zaangażowały się firmy: Aereco, AMA-BUD, Archicom, ARIA Development, Dantex, Eco-Classic, Fortis Development, Immobart, Interparking, Mak Dom, Marvipol Development, Matexi, Novisa Development, Robyg, Sedno Dom, SGI, Spravia, Unidevelopment, UNIQA, Yareal Polska oraz Ewa Radojewska. Akcja powstała z inicjatywy Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

„Rokrocznie wspieramy Powstańców Warszawskich, zarówno w dniach obchodów rocznicy wybuchu powstania, jak i w okresie świątecznym, w którym wsparcie to jest niezwykle potrzebne. Nasi bohaterowie wielokrotnie podkreślają, że największą przyjemność sprawia im rozmowa, czas, w którym mogą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Dla nas to nie tylko okazja do poznania Bohaterów naszego miasta, ale przede wszystkim wspaniałych, mądrych i odważnych ludzi” – powiedział Grzegorz Kiełpsz, prezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

„Od prawie dwóch lat żyjemy w innej rzeczywistości niż ta, którą znaliśmy do tej pory. Nasze kontakty są w większości wirtualne, brakuje nam spotkań i rozmów na żywo. Jeśli dla niektórych z nas jest to trudne, to co mają powiedzieć osoby starsze? Wyłączmy się zatem choć na chwilę w te święta i poświęćmy nasz czas najbliższym. To najcenniejsze, co możemy podarować – siebie i czas. Cieszę się, że chociaż w symboliczny sposób mogę pomóc i umilić celebrację Świąt Bożego Narodzenia osobom, których odwaga mnie samą onieśmiela” – powiedziała Ewa Radojewska, przedstawicielka firmy Volumetric Polska, która co roku wspiera Powstańców Warszawskich.

„W imieniu Powstańców Warszawskich dziękuję dziesiątkom wolontariuszy i wielu przedsiębiorstwom, które tak licznie o nas pamiętają. To dla wielu z nas nie tylko paczki świąteczne, ale i możliwość rozmowy, kontaktu z innymi osobami” – dodaje Jerzy Mindziukiewicz ps. Jur, wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich.

Źródło informacji: Polski Związek Firm Deweloperskich

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx