Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 maja 2022

Przysmaki dla psów, czyli jak zadowolić swojego pupila

Wymagającymi zwierzakami domowymi nazywane są koty, natomiast łakomymi – psy. Prawdą jest, że niektórym nie wystarczy sucha i mokra karma, poszukują więc ciekawych smakołyków na talerzach właścicieli. Warto mieć świadomość, że pies powinien jeść tylko produkty, które przeznaczone są właśnie dla niego. Zaproponujmy mu przysmaki dla psów, które zadowolą każde psie podniebienie.

Przysmak zamiast obiadu

Psy niektórych ras są wyjątkowo łakome, jednak ich właściciele powinni pamiętać, że nie wolno częstować zwierząt swoim obiadem czy przekąską. Bardzo zły wpływ na ich organizm ma przede wszystkim cukier, a więc wszelkiego rodzaju słodycze, ale także niektóre przyprawy czy dodatki do pożywienia. Pies, który prosi o dodatkową porcję, z pewnością zadowoli się przysmakiem dla psów, który może spożywać bez żadnych obaw o jego zdrowie. Przysmaki dla psów zawierają jedynie te składniki, które w żaden sposób nie szkodzą naszym pupilom, a wręcz przeciwnie – z powodzeniem zadowalają ich kubki smakowe. Jeśli pies prosi o dodatkową przekąskę, dobrze jest zaproponować mu coś zdrowego, a nie częstować go resztkami z naszego talerza. Należy na to uczulić przede wszystkim dzieci, które chętnie podają pieskom własne jedzenie.

W domu i na spacerze

Przysmaki dla psów możemy podawać naszym pupilom o każdej porze, bez względu na to, gdzie akurat jesteśmy. Doskonale sprawdzają się one przede wszystkim w domu, gdy podczas spożywania wspólnego posiłku przez wszystkich członków rodziny pies również prosi o jedzenie. Przysmak dla psów to lekka przekąska, którą możemy też podać na spacerze czy podczas dłuższego wyjazdu. Zawsze warto mieć go przy sobie, bowiem nigdy nie wiemy, kiedy pies poczuje chęć na coś do jedzenia. Przysmaki dla psów rekomendowane są przez weterynarzy, którzy zauważają poprawę stanu zdrowia zwierząt, gdy z ich jadłospisu wykluczy się przypadkowe przekąski czy produkty przeznaczone wyłącznie dla ludzi. Niektóre przysmaki przeznaczone są dla psów o specjalnych potrzebach żywieniowych bądź dla młodych szczeniąt.

Gdzie kupić dobrej jakości przysmaki dla psów?

Przysmaki dla psów bywają nazywane też ciasteczkami czy paluszkami, ze względu na swoją formę, niemniej jednak w sklepach znajdziemy je pod nazwą przekąsek dla zwierząt bądź właśnie przysmaków. Warto kupować je w sklepi internetowym, który oferuje bardzo duży wybór psich kąsków w doskonałej cenie. Dzięki temu właściciele będą mogli zrobić spory ich zapas i podawać wtedy, gdy pies będzie upominał się o smaczną i zdrową przekąskę. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x