Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 maja 2022

Ostatnie dni wystawy „Caravaggio i inni mistrzowie. Arcydzieła z kolekcji Roberta Longhiego” w Zamku Królewskim w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie zaprasza na ostatnie dni wystawy „Caravaggio i inni mistrzowie. Arcydzieła z kolekcji Roberta Longhiego”, która gości w Polsce do niedzieli 13 lutego 2022 r. Od listopada wystawę odwiedziło ponad 42 tysiące osób, kolejnych kilkanaście tysięcy uczestniczyło w przygotowanych przez Zamek wydarzeniach towarzyszących wystawie, w tym wykładach, debatach i cyklach edukacyjnych dostępnych również online. Dedykowana wystawie oferta online dotarła do prawie ponad pół miliona odbiorców.

12 i 13 lutego wystawa będzie otwarta do godziny 20:00 (ostatnie wejście o godzinie 19:00). Bilety do nabycia już tylko w kasie Zamku.

Na ekspozycji można podziwiać „Chłopca gryzionego przez jaszczurkę” pędzla Michaleangelo Merisiego, zwanego Caravaggiem, jednego z najwybitniejszych malarzy w dziejach, a także ponad czterdzieści płócien artystów z Włoch i Europy Północnej XVI i XVII w.

„Caravaggio – Narcyz przy źródle. Pokaz obrazu z Palazzo Barberini w Rzymie” będzie dostępny dla zwiedzających do niedzieli 20 lutego 2022 r. W dniach 15-20 lutego bilety w cenie 10 zł (1 zł dla uczniów).

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi oraz nagraniami wykładów towarzyszących wystawie. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej. https://zamek-krolewski.pl

Źródło informacji: Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x