Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 maja 2022

Personalizacja dresów do piłki nożnej

Dresy piłkarskie umożliwiają komfortową grę w oddychającej odzieży. To, jakie dresy piłkarskie wybierzesz będzie miało znaczenie dla estetycznej prezentacji wszystkich graczy, ale też dla wygody podczas gry. Wiele zespołów decyduje się na personalizację dresów, a na ich powierzchnię nanoszą zwykle nazwę klubu. Jak i gdzie spersonalizować dresy piłkarskie?

Jaką technikę personalizacji wybrać?

Chociaż na rynku dostępnych jest naprawdę wiele technik personalizacji, to metoda sublimacji cieszy się w sporcie największym zainteresowaniem. Nadruki sublimacyjne doskonale wyglądają na strojach meczowych – krótkich spodenkach i koszulkach, jednak nie zawsze będą dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o dresy. Aby dresy piłkarskie były spersonalizowane trwałym i widocznym nadrukiem, najczęściej wybiera się w ich przypadku litery naklejane. Aby nie martwić się o dodatkowe koszty związane z usługą personalizacji w drukarni, warto zapytać w pierwszej kolejności producenta odzieży, czy nie oferuje już takiej usługi. To rozwiązanie ma same zalety. Po pierwsze, oszczędzasz czas związany z koniecznością samodzielnego poszukiwania miejsca, w którym spersonalizujesz swoje komplety, a także oszczędzisz pieniądze – personalizacja u producenta – jeśli jest płatna, może kosztować mniej niż w drukarni.

Jakie napisy nanosi się na dresy?

Na bluzę dresów zazwyczaj nanosi się takie informacje, jak np. nazwa drużyny, numery zawodników, nazwę klubu/szkoły czy też inne informacje (np. sekcja klubu sportowego). W przypadku nadruku na dresach do piłki nożnej, jego kolorystyka jest zazwyczaj ograniczona. Na strojach sportowców można zatem znaleźć napisy w kolorze białym, czarnym, rzadziej w innych kolorach. nie bez znaczenia jest to, jaki kolor bazowy mają dresy. Przy zamówieniu zestawów dla całej drużyny z pewnością można będzie liczyć na drobną podpowiedź i sugestię sprzedawcy, który ma w tej materii duże doświadczenie.

Jaki materiał na dresy?

Jeżeli interesują Cię wysokogatunkowe dresy piłkarskie – wybieraj te wykonane z poliestru. Chociaż zapewnia komfort termiczny podczas treningów w chłodniejsze dni, jest tak samo oddychający. Ćwiczenia outdoorowe w dresach wykonanych z tej dzianiny będą czystą przyjemnością i wygodą! Co ważne – wszelkie nadruki sportowe perfekcyjnie prezentują się na dzianinach poliestrowych.

Jak widzisz, sportowa personalizacja dresów piłkarskich nie jest kwestią skomplikowaną. Pamiętaj, że drużyna występująca czy to na treningach, czy na oficjalnych zjazdach piłkarskich powinna zadbać o dobry, spójny wygląd. Drużynowe, spersonalizowane dresy piłkarskie to gwarantują!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x