Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

21 lutego 2024

Znasz swój numer ścieżki życiowej?

Zmagasz się z zablokowaną energią? Pragniesz dokonać zmian w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Dobrym punktem wyjścia może okazać się sesja portretu numerologicznego. Jakie tajemnice skrywają liczby i czego możemy się z nich dowiedzieć o sobie oraz otaczającym nas świecie? Dowiesz się tego z lektury naszego artykułu.

To, co niewidoczne dla oczu

W numerologii liczby są czymś więcej niż tylko znakami stosowanymi do odmierzania czasu oraz obliczeń – pełnią również rolę symboli i archetypów duchowego rozwoju duszy. Od hinduizmu po chrześcijaństwo, kult liczb jest powszechnym tematem w religiach, a konkretne liczby wydają się mieć głębsze znaczenie. Za pomocą interpretacji liczb powiązanych z konkretną osobą, możliwe jest głębsze zrozumienie jej cech osobowości, talentów, celów życiowych oraz drzemiących w niej potencjałów. Możliwe staje się również prognozowanie przyszłości we wszystkich dziedzinach życia, takich jak kariera, miłość, zdrowie czy sytuacja finansowa. Numerologia pozwala także lepiej zrozumieć otaczający nas świat, wkraczając pod jego powierzchnię. Ta fascynująca dziedzina z pogranicza astronomii, ezoteryki czy psychologii dużą uwagę przywiązuje między innymi do daty urodzenia czy też wibracji imion i nazwisk.

Narzędzia numerologicze: portret bazujący na numerach

Numerologia opiera się na założeniu, że życiem każdego człowieka rządzą liczby. Aby odnaleźć swój numer ścieżki życiowej wystarczy dodać do siebie poszczególne cyfry występujące w naszej dacie urodzenia. Na końcu należy zsumować również cyfry składające się na wynik, a powstała w ten sposób liczba stanowi właśnie naszą wibrację urodzenia (wibrację główną), która jest jednym z elementów portretu numerologicznego. Jeśli wynik uzyskany z dodania poszczególnych cyfr w dacie urodzenia wyniesie 11, 22 lub 33, oznacza to, że naszą wibrację główną stanowi jedna z tzw. liczb mistrzowskich, którym przypisywane jest w numerologii znaczenie szczególne. Pozostałymi elementami portretu numerologicznego są m.in. określenie podwibracji (tzw. podliczb) czy też sprawdzenie wibracji wszystkich imion i nazwisk, które również mają duże znaczenie w numerologii.

Poznaj swoje miejsce we Wszechświecie

Poznanie tajników numerologii może stanowić przełomowy moment w naszym życiu. Jeśli borykasz się z zablokowaną energią, niemocą czy też problemami w życiu prywatnym czy zawodowym, a dotychczas podejmowane środki na niewiele się zdały, świat liczb i ich znaczeń może okazać się idealnym antidotum oraz drogowskazem. Narzędzia numerologiczne to też doskonała okazja do głębszego zastanowienia się nad swoim miejscem we Wszechświecie oraz odnalezienia równowagi życiowej. Ciekawym pomysłem na rozpoczęcie przygody z tą fascynująca dziedziną może być uczestnictwo w warsztatach lub kursach organizowanych przez praktyków z tej dziedziny.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx