Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

Narożniki rozkładane z funkcją spania – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Narożniki rozkładane z funkcją spania mają coraz szersze grono zwolenników. Dzieje się tak ze względu na to, iż są niezwykle funkcjonalne, praktyczne i zaskakują swoją długą żywotnością. Z łatwością można je dopasować do aranżowanych wnętrz i doprowadzają do tego, że domownicy bez problemów mogą przyjmować zaproszonych gości (również na noc). Co istotne nie zabierają dużo miejsca.

Narożniki rozkładane z funkcją spania – co za nimi przemawia?

Narożniki małe rozkładane mają wiele różnych zalet. Pasują praktycznie do każdego stylu aranżacyjnego (np. glamour, skandynawskiego, angielskiego i minimalistycznego), są solidnie wykonane i odznaczają się modnymi kształtami.

Narożniki rozkładane umożliwiają przyjmowanie większej liczby gości. Dodatkowo domownicy zyskują również dodatkową przestrzeń do snu. Sprawdza się to w codziennym użytkowaniu, ale też w trakcie organizowania rozmaitych uroczystości rodzinnych i spotkań ze znajomymi. Narożnik rozkładany można dopasować do swoich indywidualnych preferencji, np. pod kątem kolorystycznym. Dużą popularnością cieszy się narożnik rozkładany z funkcją spania w kolorze zielonym, błękitnym, szarym, białym, beżowym czy też fioletowym.

Mały narożnik rozkładany okaże się strzałem w dziesiątkę w przypadku aranżowania niewielkich pomieszczeń. Ostateczną decyzję w tej kwestii warto podjąć w porozumieniu z architektem wnętrz.

Narożniki rozkładane z funkcją spania – dlaczego warto mieć je w swoich domach? Co trzeba o nich wiedzieć?

Narożnik na nóżkach rozkładany wyróżnia się dość specyficzną konstrukcją, która pozwala na:

  • ekspresowe rozłożenie siedziska i złożenie oparcia,
  • rozwinięcie materaca (który na co dzień jest ukryty).

Kuszącą propozycją dla singli okaże się narożnik jednoosobowy rozkładany, na którym z powodzeniem można spać samemu lub też przenocować na nim kolegę, przyjaciela, znajomego lub członka rodziny.

Narożnik rozkładany mały z funkcją spania dzieli się na dwa podstawowe rodzaje: w kształcie litery L (mniejsze i łatwiejsze do dopasowania przy niewielkim metrażu) oraz w kształcie litery U (większe, do dużych salonów i służące do przyjmowania nieco większej liczby gości).

Przed podjęciem finalnej decyzji kluczowe jest to, aby przeanalizować wszystkie dostępne propozycje. Ważną kwestią jest m.in. wybierany producent mebli, który musi się cieszyć nieposzlakowaną opinią oraz sporą renomą. Narożnik z funkcją spania codziennego to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania, podwyższonej trwałości i maksymalnej funkcjonalności. 

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx