Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Zabiegi, które odmienią wygląd rzęs

Niektóre osoby cieszą się pięknymi i grubymi rzęsami już od urodzenia, jednak nie każdy ma to szczęście. Wiele osób zostało obdarzonych cienkimi, krótkimi i jasnymi rzęsami, które są ledwo widoczne. Jednak dzięki medycynie estetycznej nie ma rzeczy niemożliwych, a każdą niedoskonałość można zamienić w atut. Wystarczy skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs jedną z wybranych metod.

Przedłużanie rzęs – rodzaje zabiegów

Metod przedłużania rzęs jest kilka. Dla początkujących osób najlepszy będzie zabieg wykonany metodą 1:1. Polega ona na zagęszczeniu rzęs i ich optycznym pogrubieniu. Przykleja się jedną rzęsę syntetyczną do jednej rzęsy naturalnej, aplikując ją przy użyciu niewielkiej ilości kleju. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio wybrać grubość i długość rzęs syntetycznych, aby nie przeciążyć tych naturalnych i aby efekt był bardzo naturalny. Rzęsy 2:1 wykonuje się podobnie, czyli do jednej rzęsy naturalnej przykleja się dwie sztuczne. Przy wykonywaniu drugiego rodzaju zabiegu ważne jest, aby wybrać profesjonalne rzęsy, z lekkiego materiału, które nie obciążą naturalnych. Istotne jest, aby po wykonaniu zabiegu przekazać klientce informacje na temat pielęgnacji rzęs. W ciągu 48 godzin od zabiegu nie można moczyć ich wodą, korzystać z solarium, sauny czy oleistych kosmetyków.

Szkolenie z przedłużania rzęs – jak wybrać najlepsze?

Wybierając szkolenie z przedłużania rzęs należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Po pierwsze na to czy firma, która je prowadzi jest profesjonalna i czy cieszy się dobrymi opiniami klientów. Kolejnym elementem jest certyfikat, który dla osoby kończącej kurs jest potwierdzeniem zdobytych umiejętności. Dlatego tak ważne jest, aby otrzymać go po odbyciu szkolenia. Inną ważną rzeczą jest to w jaki sposób przebiega kurs. Jeśli nie masz dużo czasu i wolisz naukę z domu skorzystaj z formy jaką jest szkolenie online. Otrzymasz gotowy kurs, który zawiera wiedzę teoretyczną oraz filmy instruktażowe prezentujące wykonanie zabiegu na modelce. Po ukończeniu szkolenia wypełnisz test i otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętności.

Zapisz się na profesjonalne szkolenie kosmetyczne online w e-beautyestetic i zdobądź wiedzę bez wychodzenia z domu: https://e-beautyestetic.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx