Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

31 maja 2024

Agnieszka Sienkiewicz: Za kilka miesięcy spełnię swoje wielkie marzenie – zatańczę w teatrze i to ze Stefano Terrazzino

Aktorka niedawno skończyła zdjęcia do serialu „Bracia” realizowanego na zlecenie telewizji Polsat. To polska adaptacja greckiej produkcji „Tesseries”, a ona wciela się w rolę żony jednego z głównych bohaterów, którego gra Piotr Stramowski. Agnieszka Sienkiewicz cieszy się z tej współpracy, ale jak zdradza – miłych niespodzianek zawodowych będzie w najbliższych miesiącach dużo więcej. Na teatralnej scenie widzowie zobaczą ją bowiem w duecie tanecznym ze Stefano Terrazzino.

Po wieloletniej przygodzie z serialem „Przyjaciółki” aktorkę będzie można oglądać na antenie Polsatu w nowej produkcji. Jej bohaterami są czterej bracia. Każdy z nich spełnia się na zupełnie innej płaszczyźnie zawodowej i ma inny charakter. Najstarszy – Piotr (w tej roli Piotr Stramowski) to architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) jest psychologiem-terapeutą, Wojtek (Damian Kret) – kucharzem-marzycielem, natomiast Adam (Nikodem Rozbicki) – szalonym muzykiem, który rozkochuje w sobie wiele kobiet, ale z żadną z nich nie tworzy trwałego związku. W tej opowieści motorem wydarzeń jest miłość i namiętność, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec (Jan Frycz).  Agnieszka Sienkiewicz cieszy się, że znalazła się w obsadzie i wierzy, że ten serial przypadnie widzom do gustu.

– Skończyłam właśnie zdjęcia do serialu „Bracia”, który już niedługo będzie emitowany na antenie Polsatu i chyba na platformie Polsat Box. Moim zdaniem to będzie piękny serial, takie mam przeczucie. Jest wspaniała obsada, ja miałam przyjemność grać żonę głównego bohatera, czyli Piotrka Stramowskiego, więc to już wkrótce – mówi agencji Newseria Lifestyle Agnieszka Sienkiewicz.

Jak podkreśla, w nowym sezonie będzie ją można również zobaczyć na deskach teatru, nie tylko w Polsce, ale również w USA.

– Za tydzień z Teatrem Kwadrat lecimy do Stanów Zjednoczonych – do Nowego Jorku i do Chicago – grać spektakle, a po powrocie od razu wchodzę w próby – mówi.

Niezwykle ekscytująco zapowiadają się szczególnie ostatnie miesiące tego roku. Agnieszka Sienkiewicz zaprezentuje bowiem widzom nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale również taneczne.

– Najpierw jeden duży projekt teatralny, a za chwilę następny, tym razem taneczny. To jeszcze jest top secret, ale w końcu uda mi się spełnić moje wielkie marzenie, czyli żeby w teatrze móc ponownie tańczyć i ponownie z moim cudownym partnerem tanecznym i przyjacielem Stefano Terrazzino. Mam nadzieję, że z tym projektem ruszymy w grudniu – mówi aktorka.

W 2014 roku Agnieszce Sienkiewicz w parze ze Stefano Terrazzino udało się zdobyć Kryształową Kulę „Tańca z gwiazdami”. Program był wówczas po raz pierwszy emitowany na antenie Polsatu.

Źródło: newseria.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx