Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 lipca 2024

3 najlepsze rozwiązania do garderoby

Ubrania w zależności od materiału, z którego są wykonane, wymagają różnych warunków przechowania. Niektóre składamy, inne wieszamy, jeszcze inne układamy. Dlatego kluczem do stworzenia funkcjonalnej i wygodnej garderoby są meble i akcesoria stworzone z myślą o przechowywaniu konkretnych rzeczy. Co mamy do wyboru? Zobaczcie 3 rozwiązania z linii Variant MULTI REJS, dzięki którym w garderobie na wszystko znajdzie się miejsce.

W garderobie trzymamy zazwyczaj wiele bardzo różnorodnych ubrań. Dlatego trudno w niej zachować wzorowy porządek. Szczególnie kłopotliwe są spodnie, buty i dodatki. Nie tylko trudno je ułożyć, ale i wymagają odpowiednich warunków, by nie uległy zniszczeniu i deformacji. To z myślą o nich powstały akcesoria meblowe z linii Variant MULTI, które teraz dostępne są nie tylko w bieli, ale i modnej matowej czerni.

Wysuwane kosze i ażurowe szuflady do garderoby

Systemy wykonane z drutu sprawdzają się szczególnie dobrze w garderobach, gdyż zapewniają swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki temu przechowywane ubrania np. swetry i bluzy dłużej są świeże i ładniej pachną. Ale to nie jedyny walor koszy i ażurowych szuflad Variant MULTI. Poza tym ułatwiają one organizację i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Montowane są na wytrzymałych systemach jezdnych, które gwarantują lekki ruch i pełny wysuw nawet przy pełnym obciążeniu.

W koszach MULTI ułożyć możemy zarówno naprawdę duże rzeczy, jak: koce, ręczniki i pościel, jak również swetry i koszulki, a nawet torby. Kosze dostępne są w 4 szerokościach: 600, 700, 800 i 900 mm, wysokości 225 mm i głębokości 490 mm. Dzięki temu łatwo dopasować je do każdej garderoby czy szafy w zabudowie.

Wieszaki na spodnie

Zupełnie innych warunków przechowywania wymagają spodnie. Jeśli złożymy je i ułożymy w stosik, nie tylko utrudnimy sobie dostęp – aby wyjąć parę położną na dnie, przełożyć będzie trzeba kilka innych. Poza tym, spodnie wykonane z delikatniejszych niż jeans materiału, z pewnością trzeba będzie przed założeniem wyprasować. Kto ma na to rano czas?

Rozwiązaniem są specjalne szuflady z wieszakami na spodnie Variant MULTI. Zamontowany na stabilnej prowadnicy system pozwala na rozwieszenie kilku, a nawet kilkunastu par jednocześnie. Możliwość pełnego wysuwu znacznie ułatwia do nich dostęp. Szuflada na spodnie Variant MULTI dostępna jest w 4 szerokościach: 600, 700, 800 i 900 mm, wysokości 70 mm i głębokości 490 mm. Podobnie jak kosze dostępna jest w kolorze białym i czarnym.

Przechowywanie butów nigdy nie było prostsze

Wiele osób rzadziej używane buty nadal trzyma zamknięte w tekturowych pudełkach. W efekcie, wiele par się deformuje, inne zaś – popadają w zapomnienie. Aby buty były pod ręką – łatwo dostępne i gotowe do założenia – warto zdecydować się na specjalną szufladę ze stelażami na obuwie różnego rodzaju. System Variant MULTI to odpowiednio wyprofilowane, wysuwne ażurowe stelaże, w których ustawić można zarówno buty sportowe, jak i te na bardziej formalne wyjścia.

Szuflada na buty dostępna jest w 4 szerokościach (600, 700, 800 i 900 mm), wysokości 160 mm i głębokości 490 mm.

Oświetlenie w garderobie

Projektując garderobę warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii – oświetleniu. Nawet w najlepiej zorganizowanej szafie nie znajdziemy nic, jeśli będzie w niej panowała ciemność. Najczęściej stosowane oświetlenie górne, wcale nie jest tym najwygodniejszym. Jakie więc zastosować?

Listwy ledowe! Bez dwóch zdań to rozwiązanie pozwala najlepiej oświetlić wszystkie części garderoby, nawet jej zakamarki. Bardzo często okazuje się, że górne oświetlenie nie doświetla odpowiednio powierzchni pod skosami, a przecież garderoby nierzadko są w nich aranżowane. Poza tym, szukając drobiazgów w szufladach sami sobie światło górne zasłaniamy. Listwy LED pozwalają uniknąć tych problemów. Montowane np. w cokołach i pod półkami doskonale je doświetlają. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Na uwagę zasługują również włączniki. Oprócz tradycyjnych pstryczków montowanych w ścianach, warto się zdecydować na włączniki zbliżeniowe REJS. Zapalą one światło po otwarciu drzwi do garderoby i zgaszą po ich zamknięciu. To bardzo funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki niemu można zapomnieć o niezgaszonym świetle.

Więcej: Rejs.eu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx