Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

O czym pamiętać wybierając materac dmuchany dwuosobowy i gdzie go najlepiej kupić?

Materac dmuchany dwuosobowy to niezastąpiony element podczas biwaków, podróży kamperem, a niekiedy także w domu. W ostatnich latach poprawiła się znacznie ich jakość oraz dostępność modeli, co sprawia że aktualnie mogą one z powodzeniem zastępować klasyczne łóżko lub być wygodnym miejscem do spania dla gości. Aby materac 2-osobowy dmuchany w pełni spełniał oczekiwania, warto jednak dokładnie przemyśleć jego zakup, zwracając uwagę na kwestię, które omawiamy w tym artykule.

Na co zwrócić uwagę kupując materac dwuosobowy dmuchany?

Materac dwuosobowy to uniwersalne rozwiązanie, które znajduje wiele zastosowań zarówno w domu, jak i podczas wakacyjnych podróży. Kupując go, warto więc kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim jego właściwościami dostosowanymi do celu jego zakupu. Dzięki temu można będzie mieć bowiem pewność, że korzystanie z niego będzie w pełni wygodne, a on sam posłuży przez wiele lat. 

Przeznaczenie materaca 2-osobowego

Pierwszym elementem, który należy wziąć pod uwagę kupując materac dwuosobowy dmuchany, jest jego przeznaczenie. To właśnie od niego będą uzależnione przede wszystkim wymiary danego modelu, które o ile w przypadku wykorzystywania w domu nie mają tak dużego znaczenia, o tyle w sytuacji, kiedy materac ma być używany w namiocie jako alternatywa dla karimaty czy jako łóżko w kamperze, powinien on swobodnie się do nich mieścić. 

Wielkość materaca dwuosobowego

Jeśli chodzi o wielkość, standardowy materac dmuchany do spania dwuosobowy ma szerokość wynoszącą 140 centymetry. O wiele wygodniejszą opcją są jednak modele o szerokości około 160 centymetrów, które gwarantują odpowiednią ilość miejsca dla dwóch dorosłych osób. Wielkość materaca powinna być jednak przede wszystkim dobierana, jak już wspominaliśmy do tego, gdzie i do czego będzie on używany. 

Liczba komór w jakie wyposażony jest materac dwuosobowy dmuchany

Kupując materac dmuchany dwuosobowy, warto także zwrócić uwagę na to, w ile komór zostało wyposażone jego wnętrze. Im jest ich więcej, tym lepiej, gdyż powietrze w jego komorach rozkłada się wtedy w równomierny sposób. Dzięki temu podczas spania na materacu ruchy drugiej osoby nie są tak bardzo wyczuwalne. 

Jakość wykonania i sposób pompowania

Ostatnią, jednak jedną z najważniejszych kwestii, podczas zakupu materaca 2-osobowego, dmuchanego jest jakość jego wykonania. To ona wpływać będzie bowiem nie tylko na wygodę jego użytkowania, ale także trwałość, która jest istotna podczas korzystania z niego poza domem. Dlatego najlepiej wybierać materac welurowy dwuosobowy, który wykonany jest ze wzmocnionego PVC oraz cechuje się miękką, przyjemną w dotyku powierzchnią. Jeśli chodzi natomiast o sposób pompowania, jedyną słuszną opcją jest materac 2-osobowy z pompką, która pozwala napompować go w kilka minut bez większego problemu. 

Gdzie można kupić dobrej jakości materac podwójny dmuchany?

Znalezienie dobrej jakości materaca dmuchanego dwuosobowego, który spełnia wszystkie kryteria zgodne z powyższymi wskazówkami, pomimo ich dużej dostępności na rynku wcale nie należy do łatwych zadań. Produktami, które cechują się dobrą jakością wykonania i możliwością łatwego wybierania spośród ich modeli o odpowiednich wymiarach względem własnych potrzeb są jednak materace dwuosobowe Intexmarket. Każdy z modeli dostępny w tym sklepie jest bowiem materacem dmuchanym dwuosobowym z pompką elektryczną lub nożną w zestawie. W niektórych modelach jest ona nawet wbudowana w materac, dzięki temu jest on zawsze gotowy do napompowania. 

Dodatkowo kupując materac dmuchany podwójny w Intermarket można mieć pewność co do komfortu jego użytkowania. Wszystko za sprawą tego, że produkowane są one z zastosowaniem najnowszego systemu budowy Dura Beam Fiber-Tech, bazującego na tysiącach znajdujących się w jego wnętrzu włóknach poliestrowych, która wpływa zarówno na trwałość materaca, jak i zachowywanie jego kształtu niezależnie od długości snu oraz różnicy wagi użytkowników. Ponadto w sklepie tym znaleźć można nie tylko klasyczne materace dmuchane dla dwóch osób, ale także duże materace dmuchane, gwarantujące wygodę podczas snu nawet dla trzech osób. Wszystkie z nich wyróżniają się również niezwykle atrakcyjną ceną, dlatego, jeśli poszukujesz materaca dmuchanego dwuosobowego, koniecznie odwiedź sklep Intexmarket.pl.

Podsumowując, kupując materac dmuchany dwuosobowy, należy odpowiednio dobrać jego wymiary do głównego zastosowania, a także zwrócić szczególną uwagę na jego jakość wykonania, która ma wpływ nie tylko na trwałość wybranego modelu, ale także wygodę użytkowania. Dlatego warto wybierać materace dmuchane dwuosobowe wyłącznie sprawdzonych marek, oferowane przez ich dystrybutorów.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx