Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 maja 2024

Mężczyzna ubrany w elegancki garnitur instynktownie budzi szacunek

W obecnych czasach wizerunek korporacji odbywa się między innymi poprzez dbanie o właściwy wygląd jej pracowników. Z tego powodu wytworny garnituru w świecie biznesu jest wręcz niezbędny. Elegancko ubrany mężczyzna instynktownie budzi szacunek. Nie bez powodu – według badań naukowców z Princeton University to właśnie po odzieży oceniamy kompetencje drugiej osoby. Zwłaszcza jeśli ubiór wskazuje na wysoki status materialny.

Badacze stwierdzili, że ubranie postrzegane przez obserwatora jako „bogatsze” – niezależnie od tego, czy jest to koszula, sweter czy t-shirt – prowadziło do wyższych ocen kompetencji osoby.

Osobę wyglądającą profesjonalnie jesteśmy w stanie obdarzyć większym zaufaniem. Warto wspomnieć, że garnitur na miarę daje gwarancję wygody i komfortu użytkowania. Ma to ogromny wpływ na autoprezentację jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur szyty na miarę – dlaczego warto w niego zainwestować?

Wybierając model w sklepie, nawet tym specjalizującym się w męskiej modzie i oferującym ubrania z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju w sposób perfekcyjny Prawdopodobnie i tak będzie czekała Was wizyta u krawca (o którego dziś niełatwo), żeby skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. Warto zauważyć, że pozornie małe poprawki czasem źle wpływają na fason sprawiając, że garnitur przestaje się odpowiednio układać.

Typowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej sylwetce, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Garnitur szyty na miarę daje bardzo duże możliwości skorygowania wad i podkreślenia zalet sylwetki, dlatego warto z tego skorzystać.

Zakup garnituru w sklepie niesie również ryzyko spotkania osoby w tym samym ubiorze. Co prawda nie jest to faux pas, ale sprawi, że możecie poczuć się niekomfortowo a wasza pewność siebie zmaleje.

Oprócz garnituru ubiorem „dziennym” (noszonym do g.18) jest surdut. Jest on, obok fraka na miarę, najbardziej eleganckim okryciem męskim. Surdut jest ubraniem, które będziesz nosił na wyjątkowe okazje, dlatego musi być on idealnie dopasowany. Z tego względu najlepiej sprawdzi się surdut na miarę.

Oprócz fraka, surduta i garnituru jest jeszcze smoking. Smoking na miarę często wybierają przyszli Panowie Młodzi. Robi on większe wrażenie niż garnitur ślubny. Jako że smoking jest strojem wieczorowym, nosić się go powinno wyłącznie po zmroku/w godzinach późno popołudniowych. W związku z tą zasadą smoking ślubny można nałożyć dopiero po uroczystości urzędzie czy kościele, na które to lepiej wybrać garnitur lub wspomniany wcześniej surdut.

Dobrze skrojony garnitur na miarę

W pracowni krawieckiej potrzeby i życzenia klienta są na pierwszym miejscu. Trzeba mieć świadomość, jak kluczowy w biznesie jest prestiżowy wygląd. Dlatego garnitury na zamówienie są zawsze najwyższej jakości. Przez lata profesjonalni krawcy obdarzani są zaufaniem wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą noszą uszyte garnitury.

Niepowtarzalny garnitur – niepowtarzalny urok

Zamawiając garnitur szyty na miarę macie pewność, że otrzymujecie unikalny produkt. Nasi specjaliści Często drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na papierośnicę czy telefon wpływa na komfort użytkowania takiego ubrania. Dzięki temu staje się czymś więcej niż zwykłym okryciem wierzchnim.

Możecie być pewni, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. My polecamy materiały naturalne, ponieważ lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na odpowiednie przewietrzenie ciała. Taki garnitur to ubiór, który będzie służył długie lata.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx