Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

10 grudnia 2023

Spotkanie byłych uczestników Sanatorium Miłości i The Voice Senior w Hotelu Arche

31 stycznia w warszawskim Hotelu Arche Krakowska odbyła się I Ogólnopolska Gala Złotego wieku, w którym udział wzięło ponad pół tysiąca osób z całej Polski, a wśród nich wielu znanych seniorów z popularnych formatów rozrywkowych.

W programie balu znalazły się liczne atrakcje, w tym uroczysta kolacja, pokazy mody, występy artystyczne, wystawa malarstwa, porady żywieniowe, a zwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa z popularną polską DJ- Wiką.

Organizatorem Gali było Arche Podróże, które jest pilotażowym projektem Grupy Arche mającym na celu szeroką integrację grup senioralnych z całej Polski.

Jak mówi Prezes Arche Podróże – Dorota Todorska „Frekwencja podczas wydarzenia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a obecność gości z najdalszych zakątków Polski w tym znanych z Sanatorium Miłości i The Voice Senior uczestników tylko potwierdziły, że organizacja takich spotkań jest bardzo potrzebna”.

To kolejny projekt społeczny, którego autorem jest Grupa Arche, lider w branży hotelarskiej i deweloperskiej. Przypomnijmy, że Firma od wielu lat wspiera osoby z niepełnosprawnością, a także prowadzi domy uchodźcze dla ofiar wojny.

Jak zapowiadają organizatorzy, gala jest początkiem nowych kierunków społecznych i niebawem ogłoszą kolejne wydarzenia dedykowane grupie dojrzałym.

Źródło: Grupa Arche

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx