Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 września 2023

Jak mogę zobaczyć wszystko na telefonie mojego dziecka: 5 sposobów

Jako rodzic często zastanawiam się: „Jak mogę zobaczyć wszystko na telefonie mojego dziecka?”. Nie chodzi o szpiegowanie, ale o to, by wiedzieć, że są bezpieczne w świecie, w którym ich ekran jest bramą do tak wielu rzeczy.

W tym wpisie na blogu dzielę się prostymi metodami, które mi pomogły. Pod koniec będziesz lepiej rozumieć, jak odpowiedzialnie monitorować korzystanie z telefonu przez dziecko. Chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa przy jednoczesnym poszanowaniu ich prywatności. Zanurzmy się w tę cyfrową podróż rodzicielską razem. Możesz też już wypróbować Phonsee.

Jak monitorować telefon dziecka za pomocą wbudowanych narzędzi?

Zacznijmy od prawdy: wbudowana kontrola rodzicielska ma swoje ograniczenia. Mogą jednak być tym, czego potrzebujesz, jeśli jesteś rodzicem nieletnich dzieci i po prostu chcesz kontrolować ich czas spędzany przed ekranem.

Kontrola rodzicielska iPhone’a

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Jak mogę zobaczyć, co moje dziecko robi na telefonie?”. Odpowiedzią jest Czas przed ekranem w ustawieniach urządzenia. Ta funkcja pozwala śledzić czas spędzany przez dziecko w aplikacjach, a nawet ustawiać limity. Oto prosty przewodnik:

 • Przejdź do „Ustawień”, a następnie „Czasu przed ekranem”.
 • Stuknij „Włącz czas przed ekranem”, a następnie „Kontynuuj”.
 • Wybierz „To jest iPhone mojego dziecka” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Kontrola rodzicielska w systemie Android

Użytkownicy Androida nie zostali pominięci. Digital Wellbeing & Parental Controls na Androida pozwala również śledzić i kontrolować czas spędzany przed ekranem. Oto jak to zrobić:

 • Otwórz aplikację „Ustawienia”.
 • Stuknij „Cyfrowe dobre samopoczucie i kontrola rodzicielska”.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji.

Czy istnieje aplikacja do monitorowania telefonu mojego dziecka? 3 najlepsze propozycje

Przetestowałem wiele wbudowanych aplikacji do kontroli rodzicielskiej, ale jeśli tak jak ja masz nastolatków, którzy nieustannie surfują po sieci, to te narzędzia po prostu nie dają rady. Oczywiście, pomagają one kontrolować, jak długo nasze dzieci pozostają na platformach mediów społecznościowych. Ale równie ważnym, jeśli nie ważniejszym, aspektem, który musimy wziąć pod uwagę, jest to, co tam widzą. W tym miejscu do gry wkraczają aplikacje monitorujące innych firm.Zapoznajmy się z nimi szczegółowo:

mSpy: Lider rynku

Jeśli chcesz zobaczyć, co Twoje dziecko robi na iPhonie lub Androidzie, mSpy jest przełomem. Jest to wiodąca aplikacja na rynku i nie bez powodu:

 • Monitorowanie w czasie rzeczywistym aplikacji mediów społecznościowych, w tym rozmów
 • Kompatybilność ze wszystkimi modelami telefonów
 • Śledzenie lokalizacji GPS
 • Dostęp do historii przeglądania Internetu
 • Łatwa instalacja i intuicyjny interfejs

mSpy zapewnia dogłębny wgląd w cyfrowe życie dziecka. Uważam, że jest on szczególnie przydatny do monitorowania rozmów mojego dziecka w mediach społecznościowych. A dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, mSpy jest idealnym wyborem dla rodziców.

Parentaler: Mistrz inteligentnych alertów

Czy istnieje aplikacja do monitorowania telefonu mojego dziecka, która jest zarówno wydajna, jak i innowacyjna? Parentaler może być właśnie taką aplikacją. Ta nowość przyciągnęła moją uwagę, szczególnie ze względu na funkcję inteligentnych alertów.

Cechy:

 • Śledzenie aktywności w mediach społecznościowych
 • Zarządzanie czasem spędzanym przed ekranem
 • Śledzenie lokalizacji
 • Inteligentne alerty dotyczące aktywności online

Możesz skonfigurować alerty tekstowe i e-mailowe dotyczące wyszukiwania oznaczonych tematów i otrzymywać powiadomienia o nieodpowiednich kontaktach. Ponadto narzędzie geofencing pozwala tworzyć wirtualne granice i otrzymywać powiadomienia, gdy dziecko wejdzie lub opuści obszar.

Bark: Nieinwazyjna alternatywa monitorowania

Jeśli zastanawiasz się, jak monitorować telefon swojego dziecka bez inwazyjności, Bark jest interesującą opcją. Zamiast pokazywać treść rozmów, Bark koncentruje się na ostrzeganiu rodziców o potencjalnie szkodliwych rozmowach

 • Alerty o niebezpiecznych rozmowach oparte na rozpoznawaniu słów.
 • Nieinwazyjny styl monitorowania.
 • Przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu.

Nieinwazyjne podejście Bark może spodobać się niektórym rodzicom. Nadal jednak skłaniam się ku mSpy i Parentaler. Pozwalają one na bardziej kompleksowe spojrzenie na aktywność mojego dziecka w Internecie, co moim zdaniem ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia jego bezpieczeństwa w sieci.

Jak monitorować telefon dziecka za pomocą aplikacji szpiegowskiej?

Jeśli jesteś podobny do mnie i chcesz zobaczyć, co moje dziecko robi na iPhonie lub Androidzie, aplikacje szpiegowskie innych firm stanowią odpowiedź. Oto krok po kroku proces, który wykonałem:

Krok 1: Rejestracja konta

Wybrałem aplikację mSpy, gdyż odpowiadała ona moim potrzebom w zakresie monitorowania. Aplikacja wymaga od użytkowników utworzenia konta. Zarejestrowałem się przy użyciu mojego adresu e-mail i ustawiłem bezpieczne hasło.

Krok 2: Pobranie i zainstalowanie aplikacji

Po skonfigurowaniu konta pobrałem aplikację szpiegowską na telefon mojego dziecka. Podczas instalacji natknąłem się na opcje wersji „root” lub „jailbreak”. Jako że nie jestem najbardziej obeznaną z technologią osobą, najłatwiejsze były dla mnie opcje bez roota i bez jailbreaka.

Krok 3: Rozpoczęcie monitorowania telefonu dziecka

Po zainstalowaniu aplikacji zalogowałem się na swoje konto na oficjalnej stronie mSpy. Co zaskakujące, oferowała ona internetowy pulpit nawigacyjny zamiast oprogramowania komputerowego do monitorowania telefonu dziecka. Było to niezwykle wygodne, ponieważ mogłem uzyskać dostęp do danych w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Ostatnie słowa

Zastanawianie się, jak mogę zobaczyć wszystko na telefonie mojego dziecka, może wydawać się zniechęcające. Przekonałem się jednak, że przy użyciu odpowiednich narzędzi jest to całkowicie wykonalne. Niezależnie od tego, czy są to wbudowane elementy sterujące, czy aplikacje innych firm, istnieje rozwiązanie, które może działać dla Ciebie, tak jak działało dla mnie.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
veselka
veselka
1 miesiąc temu

Wirtualny świat może być pełen pułapek i zagrożeń, które dzieci mogą napotkać, nie zdając sobie sprawy z potencjalnych konsekwencji. Rodzice monitorujący telefony swoich dzieci często starają się zabezpieczyć je przed cyberprzemocą, nieodpowiednimi treściami, kontaktami z nieznajomymi i innymi potencjalnie niebezpiecznymi sytuacjami. Monitorowanie umożliwia rodzicom zachowanie kontroli nad tym, czego ich dzieci doświadczają w wirtualnym środowisku

1
0
Dodaj komentarzx