Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

26 września 2023

Dreame Technology prezentuje rewolucyjną technologię myjącą na IFA 2023

Dreame Technology, szybko rozwijający się światowy lider w dziedzinie inteligentnych domowych urządzeń czyszczących, pojawi się na IFA 2023 w Niemczech z rewolucyjną technologią myjącą, która podniesie jakość czyszczenia podłóg.

Na stoisku firmy odwiedzający będą mogli przekonać się, jak działają najpopularniejsze modele z linii robotów odkurzających, odkurzaczy na sucho i mokro i bezprzewodowych odkurzaczy pionowych Dreame. Oprócz tego Dreame zaprezentuje na IFA swojego sztandarowego robota odkurzającego. DreameBot L20 Ultra to przełom w dziedzinie systemów do mycia i czyszczenia podłóg, który radzi sobie z powszechnie spotykanym w branży problemem ze skutecznym myciem wzdłuż krawędzi powierzchni.

Jako innowacyjna firma, która korzysta z zaawansowanych technologii robotycznych przy tworzeniu urządzeń dla gospodarstw domowych, Dreame bada również potencjał szerszych zastosowań tej technologii. Prezentacja najnowszych robotów do czyszczenia basenów i bionicznego czteronożnego robota psa przybliży nieustanne dążenia firmy do innowacyjności.

Yu HAO, założyciel i dyrektor generalny Dreame, stwierdził: „Cieszymy się, że na IFA możemy spotkać się z użytkownikami naszych produktów osobiście i podzielić się naszymi najnowszymi innowacjami z liderami w branży. Targi są ważną okazją do poznania opinii użytkowników, nawiązania kontaktów z podmiotami z branży i ustanowienia nowych partnerstw biznesowych w Niemczech i całej Europie. Kontynuujemy działania na rzecz rozwoju innowacji i zapewniania wysokiej jakości produktów dla każdego domu”.

Dreame zaprasza odwiedzających IFA Berlin na swoje stoisko CCA-209 w hali A od 1 do 5 września.

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx