Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 czerwca 2024

Gra w gry i zarabianie wirtualnej waluty?

Gry komputerowe to twoja pasja?

Dobrze się składa. W naszym serwisie za granie w gry możesz odbierać nagrody. Tak, jest to możliwe! Nie będziesz musiał więcej wydawać prawdziwych pieniędzy na skiny cs go czy fortnite. Za spełnienie określonych zadań możesz dostać skiny, klucze i wiele innych. Nie zwlekaj, sprawdź to już teraz!

MovieStarPlanet

Twoje zainteresowania to filmy i aktorstwo? Zawsze chciałaś występować przed kamerami i żyć jak prawdziwa filmowa gwiazda. Dzięki grze MovieStarPlanet to możliwe. MSP polega na tworzeniu własnej postaci i pomaganiu jej w zdobywaniu świata showbiznesu. Twoje zadania to zdobywanie umiejętności i zarabianie wirtualnej waluty w grze – StarCoinsów. Gra daje wiele możliwości, jedna z nich to możliwość udekorowania własnego mieszkania i pokazania go innym. Zarabiaj pieniądze, utwórz swój wymarzony wystrój mieszkania, a później zapraszaj tam przyjaciół i plotkujcie do woli! Inną formą spędzania czasu jest branie udziału w minigrach. Polegają na stworzeniu najlepszej stylizacji, wygraniu castingu lub quizu. Pamiętaj, że walczysz z innymi graczami, co daję jeszcze więcej frajdy! Bierz udział w konkursach, zdobywaj nagrody i baw się dobrze!  Zarabianie waluty i zdobywanie punktów nie będzie trudne jeśli będziesz codziennie logował się na swoje konto. Systematyczność jest bardzo ważna, dzięki niej codziennie otrzymujesz StarCoinsy i punkty doświadczenia. Jeśli chcesz jeszcze szybciej zdobywać poziomy to zawieraj nowe znajomości i zdobywaj autografy od innych graczy MSP. Przydatny może być zakup VIPa, dzięki czemu gra jest jeszcze przyjemniejsza. Zyskasz dostęp do ekskluzywnych przedmiotów, niedostępnych dla zwykłych graczy. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz odmienić swój wygląd i styl, a nawet zakupić zwierzątko domowe. W MovieStarPlanet to ty decydujesz o wszystkim! Możesz robić masę rzeczy: rozmawiać ze znajomymi, tworzyć filmy czy podziwiać swoich bohaterów. Na bananki.pl staniesz się gwiazdą w MovieStarPlanet!

Skomplikowana misja?

Po raz kolejny podczas przechodzenia gry utknąłeś na misji, której nie możesz przejść? A może nie potrafisz znaleźć przedmiotów do wykonania zadania? Jest dla ciebie ratunek – encyklopedia gier. W bananpedii użytkownicy tworzą artykuły, które pomogą ci przejść trudnego bossa lub zdobyć kolejny poziom. Profesjonalne poradniki do gier pomogą ci w razie potrzeby i nie będziesz musiał męczyć się nad misją. ,,Bananpedia” to nie tylko poradniki – użytkownicy tworzą tutaj własne artykuły o grach, zapowiedzi wchodzących na rynek produkcji oraz dzielą się własnymi spostrzeżeniami na temat gier. Lubisz grać? Dołącz do nas i baw się dobrze!