Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

17 czerwca 2024

Gymsteer – innowacyjne rozwiązanie w świecie fitness

Każdego tygodnia coraz więcej osób zaczyna i zwracać uwagę na to, jak się odżywia czy prowadzi zdrowy styl życia. Łatwo można także zauważyć, że zwiększa się liczba klientów siłowni i klubów fitness. Jasno można stwierdzić, że Polacy uwielbiają sport, jednak nie zawsze potrafią pogodzić swoje obowiązki z planowaniem treningów. Rozwiązaniem takiego problemu jest Gymsteer. 

Co to Gymsteer?

Gymsteer to prawdziwa innowacja nie tylko na polskim, ale światowym rynku. Aplikacja pomaga w znalezieniu odpowiedniego treningu, trenera oraz klubu fitness n terenie całej Polski. Na ten moment, użytkownicy mogą wybierać miejsce na trening spośród 700 obiektów sportowych. Aplikacja pozwala na swobodne planowanie zajęć zarówno indywidualnych, grupowych, jak i z trenerem personalnym. Wyobraź sobie, ile czasu zaoszczędzisz, jeżeli wszystkie swoje plany treningowe będziesz mieć zawsze przy sobie w kieszeni? Gymsteer oferuje ogromną ilość możliwości dla osób trenujących, trenerów, a nawet klubów fitness. Misją przewodnią twórców jest ułatwienie procesu zarządzania dla każdej ze stron, dlatego warto swoim udziałem wspierać tą systemową integrację. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony głównej aplikacji: gymsteer.com/poznaj-gymsteer

PayPerEntry Gymsteer

Możliwości Gymsteera

Dzięki aplikacji możemy w dowolnym momencie i miejscu zarządzać swoimi planami treningowymi, oraz zajęciami, na które uczęszczamy. Sześć podstron dostępnych w aplikacji z poziomu trenującego sprawiają, że Gymsteer jest wszystkim, czego potrzeba do rozplanowania swojej drogi do wymarzonej sylwetki. W aplikacji znajdziemy m.in. opcję zapisania się na zajęcia, komunikacji z klubem lub trenerem, planer treningów, oraz płatność online. Bardzo ważną informacją dla klientó jest również to, że aplikacja dostępna jest zarówno na urządzeniach z iOS https://apps.apple.com/pl/app/gymsteer/id1367955792?l=pl , oraz z Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gymsteer_mobile&hl=en_US .

Gymsteer dla klubu 

Gymsteer to profesjonalne rozwiązanie nie tylko dla trenujących, ale również dla klubów. Dzięki zaimplementowaniu specjalistycznego systemu stworzonego zarówno dla dużych sieciówek, jak i mniejszych lokalnych siłowni, Gymsteer znacznie ułatwia zarządzanie klubem. Jedną z głównych zalet jest szybkość i łatwość integracji ze stosowanym wcześniej oprogramowaniem. Gymsteer to kompleksowe zarządzanie bazą klienta, dostęp do przeprowadzenia kampanii SMS lub e-mail, a nawet wydruk wizytówek. 

Coraz więcej operacji jest dzisiaj przeprowadzanych online. Oznacza to, że aby sprostać wymaganiom klienta, potrzebne jest udostępnienie im funkcji opłat online, oraz zarządzania swoimi karnetami i wejściami. Właśnie w tym pomaga Gymsteer. Aplikacja pomaga również tworzyć prosty i przejrzysty grafik, aktualizować stany magazynowe, bezpośrednią komunikację z klientem, oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Gymsteer dla trenera

Bycie trenerem personalnym nie jest prostym zadaniem. Poza samym przeprowadzaniem sesji treningowych, konieczne jest zadbanie o stały kontakt z klientem, przygotowywanie planów treningowych oraz odpowiednie zarządzanie czasem. Dzięki Gymsteerowi można łatwo ustawić swój grafik i skomunikować się z klientem w celu ustalenia daty i godziny zajęć. Aplikacja pomaga również w zarządzaniu profilem trenera, który jest główną wizytówką. 

Decydując się na wykorzystywanie Gymsteera, mamy pewność, że znacza część obowiązków zostanie bardzo sprawnie zoptymalizowana, a my, będziemy mogli cieszyć się jedynie tym aspektem treningów, który sprawia najwięcej przyjemności.