Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

3 sierpnia 2021

Jak bezpiecznie przewieźć oświetlenie LED z Chin?

Chiny dają nieograniczone możliwości polskim przedsiębiorcom na uzyskanie dobrego i taniego towaru. Tamtejszy rynek umożliwia nawiązanie atrakcyjnych współprac z chińskimi fabrykami, które chętnie zajmują się produkcją towaru. Jednym z nich jest oświetlenie LED oraz dekoracyjne żarówki. Pokażemy, jak bezpiecznie przewieźć produkty do Polski!

Oświetlenie LED – o czym musisz pamiętać?

Jako doświadczeni pośrednicy w transporcie między Chinami a Polską, doskonale znamy realia przewożenia towarów z azjatyckiego kraju do Europy. Wielokrotnie realizowaliśmy zamówienie konsolidowane na oświetlenie LED. W celu zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa wykonaliśmy następujące kroki:

• sprawdziliśmy towar w kilku fabrykach, aby mieć pewność jakości wykonania,
• sprawdziliśmy, czy towar jest oznaczony na produkcie i opakowaniu,
• sprawdziliśmy zgodność produktu z jego mocą oświetleniową oraz barwą światła.

Weryfikowania poszczególnych elementów jest dużo, ale warto dołożyć starań, aby oświetlenie LED było odpowiednio oznaczone etykiecie lub produkcie. W ten sposób Urząd Celny bez problemów i generowania dodatkowych kosztów odprawi towar.

Zlecenie na dekoracyjne żarówki

Zdarza się, że klienci oprócz realizacji zamówienia na oświetlenie LED, chcą zrealizować zlecenie na dekoracyjne żarówki. Są one relatywnie tanie, dlatego mogą stać się opłacalnym sposobem na biznes dla polskich przedsiębiorców. Warto jednak wiedzieć, że dekoracyjne żarówki zajmują sporo miejsca. Jeśli jednak kontener z Chin nie jest do końca załadowany, warto zdecydować się na dodatkowy towar w postaci żarówek dekoracyjnych. W ten sposób generujemy niższe koszty i większa ilość produktów.

Co więcej, dla zachowania bezpieczeństwa przewozu oświetlenia z Chin, zapewniamy odpowiednie sposoby pakowania towaru. W ten sposób nie ulega on uszkodzeniu podczas transportu.

Dla zwiększenia wydajności przewozu towarów z Chin i wykorzystania dostępnej przestrzeni w kontenerowcu, często zapewniamy również takie dodatki jak: taśma opakowaniowa, folia czy wydrukowane opakowania. W ten sposób obniżamy koszty importu poprzez transportowanie większej ilości produktów za tę samą cenę.

Jak bezpiecznie przewieźć oświetlenie LED z Chin do Polski?

Na bezpieczeństwo transportu oświetlenia LED z Chin składa się kilka czynników. Jest to m.in.: wybór właściwej fabryki, sprawdzenie towaru i jego oznaczenia na etykiecie oraz wybór właściwego środka transportu. Bezpieczny import towarów z Chin warto połączyć z maksymalną wydajnością i zadbać, aby kontenery były zawsze wypełnione. W rezultacie można uzyskać więcej produktów, mniejszym kosztem.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x