6 maja 2021

Adyen nawiązuje współpracę z Hungry Jack’s. Cel: poprawa jakości obsługi klienta poprzez wprowadzanie nowości związanych z płatnościami

PR Newswire/Adyen

AMSTERDAM, 8 grudnia 2020 r. /PRNewswire/ — Adyen (AMS: ADYEN), globalna platforma płatnicza wykorzystywana przez szereg wiodących firm na świecie ogłosiła, że nawiązała współpracę z Hungry Jack’s, australijską siecią restauracji szybkiej obsługi, w celu udoskonalenia jej infrastruktury terminali w punktach sprzedaży (POS) oraz ujednolicenia kanałów sprzedaży w sklepach i handlu elektronicznym, co pozwoli na obniżenie kosztów, przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów i poprawie komfortu obsługi klienta.

„Oferta Adyen skierowana do punktów sprzedaży miała istotny wpływ na nasz rozwój. Ostatnią rzeczą, której pragniemy, jest awaria systemu płatniczego w pracowitą noc. Niezawodny system płatności pozwala na szybkie i bezproblemowe dokonywanie transakcji z klientami, a tym samym zwiększa nasze obroty” – powiedział dyrektor ds. operacyjnych Hungry Jack’s – Bruce Nolte. „Chcemy jak najbardziej ułatwić proces płacenia i skoncentrować się na tym, aby każdy mógł korzystać z preferowanej przez siebie opcji dostępnej w różnych kanałach. Integracja z platformą Adyen otworzyła nam tę możliwość. Ponadto ujednolicone rozwiązanie handlowe Adyen pozwoliło nam wykorzystać opcje internetowe, możliwości dostaw i drive-through w czasie, gdy restauracja została zamknięta na okres pandemii COVID-19” – stwierdził Nolte.

„Oferowanie sprawnej obsługi klienta ma kluczowe znaczenie dla QSR – zwłaszcza w okresach największego zapotrzebowania na usługi, a także dla obsługi typu drive-through i dostaw – powiedział Michel von Aalten, dyrektor krajowy Adyen w Australii i Nowej Zelandii. – Jesteśmy pod wrażeniem wyników, jakie osiągnął Hungry Jack’s i cieszymy się, że będziemy ich wspierać w dalszej drodze do ujednoliconego handlu”.

Kilka zdań o Hungry Jack’s

Hungry Jack’s od prawie 50 lat jest właścicielem słynnego, grillowanego na ogniu australijskiego Whoppera. Australijczycy chętnie odwiedzają sieć ponad 440 restauracji w całym kraju, które oferują smaczne i świeże jedzenie. Poczynając od pysznych grillowanych na ogniu, 100% hamburgerów wołowych Aussie, poprzez produkty roślinne, soczyste pozycje menu z kurczakiem, brekky wraps po kawę przyrządzoną przez baristę, Hungry Jack’s to miejsce, w którym można znaleźć zarówno klasyczne, ulubione dania, jak i innowacyjne, nowe pozycje menu, a także słynny smak potraw grillowanych na ogniu. Aby dowiedzieć się więcej o Hungry Jack’s, należy odwiedzić stronę www.hungryjacks.com.au lub śledzić restaurację na Facebooku i Twitterze.

O Adyen

Adyen (AMS: ADYEN) jest platformą płatniczą wybieraną przez szereg wiodących firm na świecie, zapewniającą nowoczesną, kompleksową infrastrukturę łączącą się bezpośrednio z Visa, Mastercard oraz z globalnie preferowanymi przez konsumentów metodami płatności. Adyen dostarcza bezproblemowe płatności poprzez kanały internetowe, mobilne i sklepowe. Dzięki biurom na całym świecie, Adyen obsługuje klientów takich jak Facebook, Uber, Spotify, Microsoft, Singapore Airlines i L’Oréal. Współpraca z Hungry Jack’s przedstawiona w niniejszej publikacji podkreśla niezmienny od wielu lat, rozwój Adyen zarówno we współpracy z dotychczasowymi, jak i nowymi przedsiębiorcami.

Źródło: Adyen

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x