Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

5 lutego 2023

Huion KD200: innowacyjne połączenie klawiatury i tabletu piórkowego zdobyło trzy międzynarodowe nagrody za design

Huion Inspiroy Keydial KD200

Huion Inspiroy Keydial KD200

Globalny dostawca narzędzi cyfrowych do malowania wprowadził ostatnio na rynek nowy tablet piórkowy KD200. Tablet ten, wyposażony w klawiaturę jednoręczną i kontroler wybierania, jest innowacyjnym i skutecznym narzędziem cyfrowym do rysowania. Wbudowana technologia Bluetooth 5.0 sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej atrakcyjne i produktywne.

Innowacyjny design dla większej wydajności

Aby dodatkowo wspomóc użytkowników w rysowaniu, KD200 po raz pierwszy łączy w sobie tablet piórkowy z klawiaturą i kontrolerem wybierania. Z 23 standardowych klawiszy można korzystać tak, jak ze zwykłej klawiatury, co umożliwia stałe wprowadzanie danych. Dostępne są również skróty klawiaturowe, a kontroler wybierania i 5 programowanych klawiszy można dostosować do indywidualnych potrzeb.

KD200 – dobrze zaprojektowany produkt odznaczający się doskonałymi osiągami – cieszy się szerokim uznaniem wśród międzynarodowych instytucji i zawodowych projektantów. Tablet zdobył nagrody Golden Pin Design Award, Good Design Award i Red Star Design Award.

Bluetooth 5.0 dla większej swobody tworzenia

Huion KD200, wyposażony w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.0, umożliwia komunikację z większej odległości i szybsze przekazywanie sygnału, co pozwala użytkownikom na uwolnienie kreatywności zarówno w otoczeniu domowym, jak i podczas przemieszczania się. Ponadto dzięki czasowi pracy baterii do 18 godzin KD200 niewątpliwie może spełnić potrzeby większości użytkowników, nie wspominając o tym, że do pełnego ładowania potrzeba zaledwie 1,2 godziny.

PenTech3.0 i arkusz teksturowany zapewniają wrażenie zbliżone do rysowania na prawdziwym papierze

Wyposażone w PenTech3.0 piórko cyfrowe PW517 bez baterii z obniżonym rdzeniem magnetycznym zapewnia większą stabilność podczas rysowania. Ponadto dzięki 8192 stopniom nacisku i wsparciu nachylenia ±60° można łatwo i naturalnie tworzyć linie o różnej szerokości i nasyceniu, dostosowując kąt piórka i nacisk. Arkusz teksturowany tabletu KD200 z wykończeniem przypominającym prawdziwy papier jest odporny na zarysowania i odciski palców. Pisanie po nim przypomina pisanie po papierze, ponieważ użytkownicy czują tarcie piórka cyfrowego przesuwającego się po powierzchni KD200.

Jako pierwszy produkt stworzony przez Huion w 2021 r. KD200 stanowi odzwierciedlenie zdobytych wyróżnień i przełomów technologicznych, jakie Huion osiągnął w ostatniej dekadzie. W przyszłości Huion będzie skupiać się na wprowadzaniu innowacyjnych i praktycznych produktów, aby wspierać twórczość artystów cyfrowych na całym świecie.

Źródło: Huion

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx