Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

7 lutego 2023

RevBits uruchamia platformę Cyber Intelligence Platform

Połączenie dziesięciu modułów bezpieczeństwa otwiera nowy rozdział w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, przynosząc uproszczenia i ograniczenie kosztów.

MINEOLA, Nowy Jork, 1 lutego 2021 r. /PRNewswire/ — RevBits ogłasza powszechną dostępność swojej Cyber Intelligence Platform („CIP”), zintegrowanego rozwiązania zaprojektowanego z myślą o zapewnianiu firmom na całym świecie niezrównanej ochrony przed cyberatakami.

Opierając się na całkowicie nowym podejściu, platforma CIP firmy RevBits jest pierwszą w pełni zintegrowana platformą cyberbezpieczeństwa, która oferuje ochronę poprzez przekazywanie informacji o zagrożeniach i innych istotnych danych pomiędzy dziesięcioma różnymi modułami bezpieczeństwa.

„W miarę jak poziom zagrożeń w cyberprzestrzeni wzrasta, skutkując rosnącą w zastraszającym tempie liczbą firm, które padły ofiarą ataków, oczywiste staje się, że stosowanie licznych oddzielnych rozwiązań i i zarządzanie nimi nie jest wydajne ani skuteczne – powiedział dyrektor generalny David Schiffer. – Podobnie jak w przypadku większości zasobów korporacyjnych, zespoły ds. bezpieczeństwa zawsze będą miały ograniczone możliwości. Zapewnienie im gotowej do użycia zintegrowanej platformy znacznie podniesie ich efektywność. Zarządzanie poszczególnymi narzędziami i środowiskami będzie wymagało mniejszych nakładów czasowych i finansowych, a wymiana istotnych informacji o zagrożeniach umożliwia dużo szybsze i bardziej proaktywne reagowanie na nie”.

Platforma CIP RevBits składa się z następujących modułów:

  • bezpieczeństwo poczty elektronicznej,
  • bezpieczeństwo punktów końcowych,
  • zaawansowane wykrywanie ataków,
  • EDR (wykrywanie, zapobieganie i reagowanie w ramach ochrony punktów końcowych),
  • technologia zwodzenia ataków,
  • zarządzanie uprzywilejowanym dostępem,
  • zarządzanie uprzywilejowanymi sesjami,
  • zarządzanie hasłami,
  • zarządzanie kluczami,
  • zarządzanie certyfikatami.

„W oparciu o unikalną architekturę i opatentowane technologie każdy pojedynczy moduł RevBits został opracowany w celu zapewnienia najlepszej w swojej klasie ochrony – powiedział Mucteba Celik, dyrektor ds. IT. – Łącząc te moduły w ramach platformy CIP RevBits, możemy zaoferować naszym klientom scentralizowany wgląd w cyberbezpieczeństwo, na podstawie którego mogą podjąć natychmiastowe działania, płynnie poruszając się pomiędzy modułami. Jest to naprawdę wyjątkowa możliwość w dzisiejszym rozproszonym środowisku oprogramowania cyberbezpieczeństwa”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat RevBits Cyber Intelligence Platform, odwiedź stronę internetową www.revbits.com

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony na podstawie fachowej wiedzy. Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie Nowy Jork, Bostonie w stanie Massachusetts oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits można znaleźć na stronie www.revbits.com/aboutrevbits.

Źródło: RevBits LLC

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx