Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 lipca 2024

W pełni wzmocniony tablet nowej generacji K120 firmy Getac łączy zaawansowaną wszechstronność z doskonałą wydajnością, zapewniając optymalną produktywność w terenie

Getac K120

Getac K120

Getac ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek w pełni wzmocnionego tabletu nowej generacji K120 dla mobilnych profesjonalistów pracujących w wymagających branżach, takich jak bezpieczeństwo publiczne, produkcja, usługi komunalne, obronność, transport, zasoby naturalne oraz ropa i gaz.

Doskonała wydajność w terenie

Bazując na historii pełnej sukcesów, następna generacja popularnego tabletu Getac K120 oferuje wiele aktualizacji i ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika, aby jeszcze bardziej optymalizować produktywność w środowiskach zdalnych i/lub niekorzystnych. Potężny czterordzeniowy procesor Intel® i5/i7 11. generacji ze zintegrowaną kartą graficzną Iris® Xe (nazwa kodowa „Tiger Lake”) zapewnia niezwykłą wydajność, krótki czas reakcji i bogate efekty wizualne, co oznacza, że K120 może być używany do wykonywania wielu zadań jednocześnie bez spowalniania lub przegrzania. Ulepszona łączność, dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi 6, WWAN ze zintegrowanym GPS/GLONASS i Bluetooth 5.2, umożliwia użytkownikom korzystanie z szerokiej gamy interfejsów bezprzewodowych, a technologia Thunderbolt™ 4 sprawia, że gromadzenie danych w terenie jest szybkie i łatwe. Dodatkowe kluczowe funkcje obejmują w standardzie wymienną kartę pamięci SSD PCIe NVMe i 16 GB pamięci.

K120 zawiera również 12,5-calowy, 1200 nitowy wyświetlacz LumiBond® 2.0 z technologią zapewniającą czytelność w świetle słonecznym Getac, co ułatwia obsługę na zewnątrz nawet przy największej jasności. Różne tryby dotykowe (zwykły tryb dotykowy, tryb dotyku w rękawiczkach i tryb pióra oraz opcjonalny tryb digitizera) zwiększają wydajność w różnych sytuacjach, a innowacyjna konstrukcja podwójnego akumulatora z możliwością wymiany podczas pracy zapewnia nieprzerwaną funkcjonalność przez całą zmianę. Aby poufne dane były w pełni chronione, K120 oferuje potężny zestaw funkcji bezpieczeństwa i wielopoziomowego zarządzania uwierzytelnianiem, w tym technologię Intel® vPro, TPM 2.0, czytnik HF RFID, inteligentny czytnik kart, czytnik linii papilarnych i Windows Hello.

Zwiększona wszechstronność dla wszystkich scenariuszy użytkowania

Nowa generacja K120 została zaprojektowana z myślą o wszechstronności. Oznacza to, że można go szybko i łatwo dostosować do wielu rzeczywistych przypadków użycia dzięki szerokiej gamie trybów użytkownika i opcjonalnym akcesoriom Getac, w tym bezpiecznym stacjom dokującym do pojazdów i biura, twardemu uchwytowi, paskowi na ramię (2-punktowemu), ładowarce z dwoma komorami i pełnowymiarowej klawiaturze.

Najważniejsze na rynku certyfikaty IP66 i MIL-STD

Podobnie jak wszystkie urządzenia Getac, nowa generacja K120 jest stworzona od podstaw, aby zapewnić wyjątkową niezawodność, która z łatwością przewyższa inne wytrzymałe urządzenia dostępne obecnie na rynku. Certyfikaty MIL-STD-810H, MIL-STD-461G i IP66, odporność na upadek z wysokości 1,8 m i zakres temperatur roboczych od -29°C do 63°C oznaczają, że użytkownicy mogą pracować bez obawy o utratę danych, uszkodzenie lub awarię.

Getac Select® – dostosowany do potrzeb przemysłu

K120 nowej generacji jest częścią Getac Select®, która łączy wstępnie skonfigurowane, wytrzymałe urządzenia, oprogramowanie, akcesoria i profesjonalne usługi w kompleksowe rozwiązanie zoptymalizowane zarówno pod kątem indywidualnych aplikacji, jak i grup użytkowników. Kluczowe narzędzia programowe dostępne do użytku wraz z K120 to Virtual Global Positioning System Utility (VGPS), Getac Driving Safety Utility, Getac Device Monitoring System (GDMS) i KeyWedge Barcode Reader Utility.[1]

Wszechstronne, uniwersalne rozwiązanie dla profesjonalistów ze straży pożarnej

Strażacy potrzebują urządzeń cyfrowych, które pozwolą im skutecznie pracować w różnych scenariuszach na co dzień, od aktualizacji ważnych danych dotyczących bezpieczeństwa pożarowego i świadomości krytycznej, po koordynację załóg i sterowanie dronami na miejscu zdarzenia. Wszechstronność K120 sprawia, że każde zadanie staje się szybkie i łatwe. Potężny procesor, doskonała łączność i wbudowane funkcje bezpieczeństwa oznaczają, że można na nim polegać nawet w najbardziej niekorzystnych sytuacjach awaryjnych, a pięć programowalnych przycisków zapewnia szybki dostęp do aplikacji ratunkowych za jednym dotknięciem. Opcjonalny dedykowany moduł GPS sprawia, że nadaje się on do szybkiej nawigacji podczas wezwań ratunkowych, a narzędzie VGPS firmy Getac można wykorzystać do przedłużenia żywotności ważnych starszych aplikacji.

Cyfrowe przekształcanie środowisk produkcyjnych

W miarę jak transformacja cyfrowa nabiera tempa w całym sektorze produkcyjnym, organizacje coraz częściej sięgają po solidne urządzenia mobilne do wykonywania zadań kluczowych, takich jak programowanie przemysłowe, sterowanie robotami i zarządzanie magazynem/zapasami. Mając to na uwadze, zaprojektowano nową generację K120. Rozbudowane funkcje łączności, w tym Wi-Fi 6, WWAN i Bluetooth 5.2, umożliwiają pracownikom łączenie się i sterowanie maszynami z dowolnego miejsca w obiekcie, a liczne opcje we/wy umożliwiają ciągłe korzystanie ze starszego sprzętu wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. K120 bezproblemowo integruje się również z wiodącym oprogramowaniem do zarządzania zapasami, ERP i WMS, a opcjonalny czytnik kodów kreskowych i czytnik RFID pomagają w płynnym zarządzaniu magazynem/zapasami.

Efektywne zarządzanie aktywami/siłą roboczą dla służb użyteczności publicznej i usług terenowych

Efektywne zarządzanie zasobami i siłą roboczą to kluczowe aspekty branży użyteczności publicznej, ale ich osiągnięcie w terenie bez odpowiednich urządzeń i aplikacji może być trudne. Cienka i lekka obudowa K120, wiele trybów użytkowania i technologia Thunderbolt™ 4 sprawiają, że wszelkiego rodzaju gromadzenie danych i komunikacja są szybkie i wydajne, a opcjonalny port RS232 obsługuje starsze urządzenia, pomagając wydłużyć cykl życia i usprawnić operacje w terenie.

Wydłuż żywotność starszych aplikacji dzięki Virtual Global Positioning System (VGPS) firmy Getac

Narzędzie VGPS Getac to rozwiązanie programowe, które replikuje dane GPS do wielu wirtualnych portów COM, umożliwiając jednoczesne działanie na urządzeniu Getac do pięciu różnych aplikacji. Pomaga to przedłużyć żywotność starszych aplikacji, które wymagają równoległego działania interfejsów portu COM, takich jak AVL, CAD lub eCitation. VGPS można bezproblemowo zintegrować z dowolnym urządzeniem Getac wyposażonym w GPS.

„Połączenie przenośności, łączności i solidnej niezawodności oryginalnego K120 sprawiło, że idealnie nadaje się dla klientów potrzebujących rozwiązania niezawodnego w każdym scenariuszu, a nie tylko w kilku – mówi Rick Hwang, prezes Grupy Biznesowej Rugged & Video Solutions w Getac. – Nowa generacja K120 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, łącząc wiodącą w branży, wytrzymałą konstrukcję z najnowszą technologią, aplikacjami i usługami, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie, które pomaga zoptymalizować produktywność w wielu wymagających branżach”.

Dostępność

Getac K120 nowej generacji będzie dostępne od ِlipca 2021. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.getac.com/intl/products/tablets/k120/.

[1]Virtual Global Positioning System Utility (VGPS), Getac Driving Safety Utility, Getac Device Monitoring System (GDMS) i KeyWedge Barcode Reader Utility to indywidualne opcje dla K120 w ramach Getac Select®. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.getac.com/intl/getac-select/

Źródło: Getac

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx