Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

DataConnect jest dostępny na całym świecie za pośrednictwem sześciu największych platform cyfrowych

Business Wire/CNH IndustrialFloty pojazdów różnych marek widoczne na jednym wybranym portalu.

BERLIN & HARSEWINKEL, Niemcy, & MANNHEIM, Niemcy & BURR RIDGE, Illinois–(BUSINESS WIRE)– DataConnect, międzynarodowa inicjatywa umożliwiająca wgląd w dane dotyczące floty pojazdów różnych marek na jednej platformie, jest obecnie dostępna z rozszerzonym wyborem pomiędzy sześcioma największymi platformami cyfrowymi na potrzeby działalności rolniczej na całym świecie. Case IH, STEYR i New Holland dołączają do spółek John Deere, CLASS i europejskiej platformy zarządzania gospodarstwem, 365FarmNet, która udostępniła tę funkcję ostatniej jesieni.

Wszelkie działania rolnicze z wykorzystaniem dowolnych samobieżnych silosokombajnów, kombajnów lub ciągników uczestniczących marek są obecnie widoczne w jednej platformie stanowiącej część systemu. Uprzednio dostęp do takich informacji wymagał obsługi dodatkowego portalu dla każdej marki.

Dzięki temu nowemu podejściu klienci mają wgląd w dane dotyczące parametrów pięciu różnych maszyn wchodzących w skład ich floty,  w tym:

· aktualna lokalizacja maszyny,

· historyczna lokalizacja,

· ilość paliwa w zbiorniku,

· aktualny status maszyny na polu,

· prędkość maszyny.

Każdy operator/właściciel maszyn rolniczych, który chce skorzystać z tej opcji po prostu musi uzyskać zgodę na przeglądanie wszystkich maszyn na platformie, która najbardziej mu dopowiada. Po połączeniu maszyny innych producentów automatycznie pojawiają się w portalu. Pojazdy są następnie wyświetlane z ikonkami w kolorze odpowiedniej marki.

DataConnect nie wymaga dodatkowego sprzętu ani oprogramowania i zapewnia bezpieczne przetwarzanie danych. Rozwiązania te mogą być zastosowane do setek tysięcy maszyn, które już zostały połączone z systemem.

Dołączenie CNH Industrial oznacza, że użytkownicy AFS Connect, platformy telematycznej Case IH, MyPLM Connect, platformy marki New Holland i S-Tech marki STYER, zyskają możliwość wymiany danych pomiędzy chmurami (cloud-to-cloud) zarówno z portalem John Deere Operations Center, CLAAS TELEMATICS, jak i 365FarmNet.

Źródło: CNH Industrial

Źródło informacji: Business Wire

3 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx