Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Masz iPhone’a? Zabierz go do… SPA. iMad zaprasza na otwarcie nowego salonu w Katowicach

Najem urządzeń mobilnych, ochrona sprzętu, promocja trade-in, autoryzowana naprawa oraz nowoczesne usługi dla biznesu. Z tej bogatej oferty mogą skorzystać klienci salonu iMad, który został właśnie otwarty w kompleksie Face2Face w Katowicach. Warto odwiedzić to miejsce z iPhonem i już za 1 zł zafundować swojemu jabłku wyjątkowe… SPA.

Specjalne okazje na otwarcie

Drobne problemy ze sprzętem często wydają się niegroźne. Szybko o nich zapominamy i dalej korzystamy z urządzenia. Jednak te pozornie błahe problemy mogą skutkować poważną niesprawnością urządzenia. Z tego powodu zespół iMad przygotował wyjątkową promocję.

– Każdy użytkownik iPhone’a może przyjść do naszego salonu, a my za symboliczną złotówkę zadbamy o sprawność urządzenia. Przeprowadzimy profesjonalne testy diagnostyczne, wyczyścimy głośniki, gniazda i porty. Dodatkowo pierwszym stu osobom założymy szkło ochronne na wyświetlacz telefonu­ – mówi Aleksandra Ważna, Store & Service Manager iMad w Katowicach.

Wyjątkowa oferta dla biznesu

iMad zdecydował się otworzyć swój salon w nowoczesnym kompleksie biurowym Face2Face. Nowa lokalizacja marki w przestrzeni dla firm i biznesu nie jest przypadkowa. W tym roku firma uruchomiła całkiem nową ofertę dla przedsiębiorstw pod nazwą iMad@Work.

– To propozycja, która umożliwia wyposażenie firmy w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie dopasowane do potrzeb działalności w pakiecie ze wsparciem IT przez całą dobę. Wszystko to w ramach stałej, miesięcznej subskrypcji. Współpraca z nami pozwala m.in. szybko zorganizować cyfrowe miejsce pracy, odciąża przedsiębiorcę w zakresie obsługi IT i serwisu sprzętu oraz zapewnia backup i bezpieczeństwo danych. Wszystko po to, aby firma mogła skupić się przede wszystkim na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu ­ mówi Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad.

Nowoczesne rozwiązania dla fanów Apple

Użytkownicy sprzętu Apple i wszystkie osoby, które rozważają przejście na urządzenia tej marki, znajdą w katowickim salonie szeroki zakres produktów i usług. Wśród nich:

  • elastyczny najem iPhonów z opcją wymiany na nowy model już po roku,
  • wsparcie doradców przy zakupie sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb,
  • produkty ochronne gwarantujące naprawę urządzenia w przypadku jego uszkodzenia lub zalania,
  • oferta trade-in, która pozwala wymienić swój smartfon na zniżkę na zakup nowego sprzętu.

Salon iMad jest dostępny dla klientów w katowickim kompleksie Face2Face przy ul. Żelaznej 2. Wizytę można umówić też wygodnie poprzez aplikację Booksy.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx