Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Masz iPhone’a? Zabierz go do… SPA. iMad zaprasza na otwarcie nowego salonu w Katowicach

Najem urządzeń mobilnych, ochrona sprzętu, promocja trade-in, autoryzowana naprawa oraz nowoczesne usługi dla biznesu. Z tej bogatej oferty mogą skorzystać klienci salonu iMad, który został właśnie otwarty w kompleksie Face2Face w Katowicach. Warto odwiedzić to miejsce z iPhonem i już za 1 zł zafundować swojemu jabłku wyjątkowe… SPA.

Specjalne okazje na otwarcie

Drobne problemy ze sprzętem często wydają się niegroźne. Szybko o nich zapominamy i dalej korzystamy z urządzenia. Jednak te pozornie błahe problemy mogą skutkować poważną niesprawnością urządzenia. Z tego powodu zespół iMad przygotował wyjątkową promocję.

– Każdy użytkownik iPhone’a może przyjść do naszego salonu, a my za symboliczną złotówkę zadbamy o sprawność urządzenia. Przeprowadzimy profesjonalne testy diagnostyczne, wyczyścimy głośniki, gniazda i porty. Dodatkowo pierwszym stu osobom założymy szkło ochronne na wyświetlacz telefonu­ – mówi Aleksandra Ważna, Store & Service Manager iMad w Katowicach.

Wyjątkowa oferta dla biznesu

iMad zdecydował się otworzyć swój salon w nowoczesnym kompleksie biurowym Face2Face. Nowa lokalizacja marki w przestrzeni dla firm i biznesu nie jest przypadkowa. W tym roku firma uruchomiła całkiem nową ofertę dla przedsiębiorstw pod nazwą iMad@Work.

– To propozycja, która umożliwia wyposażenie firmy w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie dopasowane do potrzeb działalności w pakiecie ze wsparciem IT przez całą dobę. Wszystko to w ramach stałej, miesięcznej subskrypcji. Współpraca z nami pozwala m.in. szybko zorganizować cyfrowe miejsce pracy, odciąża przedsiębiorcę w zakresie obsługi IT i serwisu sprzętu oraz zapewnia backup i bezpieczeństwo danych. Wszystko po to, aby firma mogła skupić się przede wszystkim na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu ­ mówi Bartłomiej Żebrowski, General Manager iMad.

Nowoczesne rozwiązania dla fanów Apple

Użytkownicy sprzętu Apple i wszystkie osoby, które rozważają przejście na urządzenia tej marki, znajdą w katowickim salonie szeroki zakres produktów i usług. Wśród nich:

  • elastyczny najem iPhonów z opcją wymiany na nowy model już po roku,
  • wsparcie doradców przy zakupie sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb,
  • produkty ochronne gwarantujące naprawę urządzenia w przypadku jego uszkodzenia lub zalania,
  • oferta trade-in, która pozwala wymienić swój smartfon na zniżkę na zakup nowego sprzętu.

Salon iMad jest dostępny dla klientów w katowickim kompleksie Face2Face przy ul. Żelaznej 2. Wizytę można umówić też wygodnie poprzez aplikację Booksy.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx