Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lutego 2023

Robert Korzeniowski startuje z nowym internetowym biznesem wspólnie z marką WeNet

Czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy Robert Korzeniowski rozpoczyna współpracę z marką WeNet, czyli profesjonalnymi doradcami internetowymi. Wielokrotny mistrz olimpijski stał się oficjalnym partnerem marki WeNet. Doświadczeni doradcy internetowi zaprojektują i poprowadzą m.in. jego nową stronę internetową.

„W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest wsparcie doradcy internetowego przy budowaniu biznesu online. Powierzyłem to zadanie specjalistom, czyli spółce WeNet. Cieszę się, że jestem wśród prawie 50 tysięcy przedsiębiorców, którzy zaufali tej marce” – mówi legendarny chodziarz, trzykrotny mistrz świata Robert Korzeniowski.

Specjaliści z WeNet stworzą dla Roberta Korzeniowskiego jego oficjalną stronę internetową. Mistrz lekkiej atletyki jest mówcą motywacyjnym i coachem biznesowym, a w najbliższym czasie rozpoczyna działalność biznesową w zakresie e-commerce. WeNet zadba m.in. o wyjątkowy design serwisu internetowego, a także o wysokie pozycjonowanie strony internetowej mistrza w internetowych wyszukiwarkach.

„Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo powodzenie biznesu zależy dzisiaj od dobrej strony internetowej i profesjonalnego wsparcia doradcy internetowego. Przedsiębiorcy prowadzący mały i średni biznes szukają kogoś kto ich poprowadzi w coraz bardziej skomplikowanym internetowym świecie. WeNet to profesjonalne doradztwo, połączone z pracą najlepszych polskich designerów, dlatego całkowicie powierzyłem im mój biznes online” – mówi Robert Korzeniowski.

Z usług WeNet korzysta już ponad 48 000 małych i średnich firm. WeNet to ponad 1300 specjalistów w całym kraju, którzy są gotowi wesprzeć rozwój Twojego biznesu w sieci. WeNet oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, a w pakiecie posiada wszystkie usługi internetowe. WeNet pomoże stworzyć stronę internetową, zadbać o jej pozycjonowanie i marketing lokalny online. Stworzy profesjonalny e-sklep, pomoże usprawnić komunikację z klientem, zadba także o hosting stron internetowych.

Profesjonalne doradztwo pomaga zwiększyć sprzedaż i pozyskiwać nowych klientów. WeNet przygotuje dla Twojej firmy odpowiednie rozwiązania, które sprawią, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna na lokalnym rynku. WeNet zadba o lepszą pozycję Twojej firmy w sieci. Pomoże też stworzyć Twoją kampanię promocyjną w internecie. W ofercie są między innymi dedykowane kampanie reklamowe online.

WeNet Group S.A. oferuje również Program Rozwoju Kontaktów Między Przedsiębiorcami. Udostępnia serwisy internetowe panoramafirm.pl, pkt.pl i biznesfinder.pl, dzięki którym każdy użytkownik serwisu może w łatwy sposób bezpłatnie wyszukać opublikowane w formie wizytówki informacje o firmach działających na polskim rynku, o oferowanych przez nie usługach i produktach, a także w razie zainteresowania nawiązać z daną firmą kontakt handlowy.

Źródło informacji: WeNet

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx