Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Uchwyt, dodatkowa ładowarka, etui – iPhone 12 i wszystkie niezbędne akcesoria

Kupiłeś jednego z najnowszych smartfonów firmy Apple? Gratulujemy! Teraz czas na dodatkowe akcesoria. Poniżej znajdziesz listę najważniejszych elementów, które powinieneś mieć przy swoim smartfonie takich jak uchwyt do samochodu czy etui. iPhone 12 na pewno zwiększy tym samym swoje możliwości!

Dlaczego akcesoria są tak ważne? Smartfony mają wiele różnych funkcji, ale wymagają dodatkowych elementów, aby móc z nich swobodnie korzystać. Przykładem jest tutaj uchwyt do samochodu, który przemieni Twój telefon w nawigację. To samo jest z etui – iPhone 12 stanie się odporny na różnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia.

Postaw na akcesoria do swojego iPhone 12 – etui i inne!

Jakie akcesoria warto wybrać do swojego iPhone 12 i dlaczego? Oto nasza lista najpopularniejszych!

  • Słuchawki bezprzewodowe AirPods – dzięki temu będziesz miał dostęp do najlepszego dźwięku, bez obaw o zaplątane przewody. To świetny gadżet wszechstronnego zastosowania: w domu, na zewnątrz czy podczas uprawiania sportu!
  • Dodatkowa ładowarka indukcyjna i ładowarka do samochodu – ładowarka indukcyjna sprawia, że do zregenerowania baterii nie będziesz potrzebował przewodów. Warto mieć taką również w samochodzie, by szybko naładować wyczerpany akumulator!
  • Etui iPhone 12 – dostępne w różnych wariantach etui ochroni tył i bok telefonu, a w przypadku wybrania pełnej wersji, również ekran. Etui sprawi, że Twój iPhone będzie odporny na uszkodzenia. Jeżeli chcesz z nim popływać, wybierz wodoodporną wersję!
  • Uchwyt do samochodu – z pewnością chcesz bezpiecznie korzystać z drogowych możliwości swojego iPhone 12. To dlatego postaw na dedykowany uchwyt do auta. Dzięki niemu nawigacja zawsze pokaże Ci gdzie masz jechać!
  • Uchwyt na rękę do uprawiania sportu – na koniec coś dla osób, które lubują się w uprawianiu sportu! Bezpiecznie założysz swojego iPhone na ramię i możesz wyruszyć w drogę na rowerze lub pobiec przed siebie. Przez cały czas będziesz miał dostęp do swoich wyników i dokonań!

Lista jest jeszcze dłuższa!

Apple zapewnia wiele różnego rodzaju akcesoriów jak stacje dokujące, gimbale czy dodatkowe obiektywy do iPhone 12. Najlepiej samemu zapoznaj się z szeroką ofertą, dostępną także w najlepszych serwisach GSM na terenie Warszawy i w całej Polsce. Już teraz zwiększ możliwości swojego telefonu i zakup specjalne, wytrzymałe i wszechstronne akcesoria.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx