Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Roton K2 – dlaczego warto go wybrać?

Studia detailerskie oraz osoby, które po prostu chcą zadbać o swój samochód potrzebują do tego odpowiednich narzędzi i środków. Każdy klient ma odmienne oczekiwania co do efektu końcowego, ale bardzo często wielką wagę przykłada się do wyglądu felg. Podczas ich czyszczenia, wiele firm detailingowych używa środków z tak zwanym „efektem krwi”. By stworzyć taki efekt świetnym wyborem bez wątpienia będzie Roton K2. Jak on działa i jakie zalety posiada on na tle konkurencji?

W detailingu niezwykle ważnym aspektem jest używanie odpowiednich środków, które nie tylko dadzą świetny efekt końcowy, ale będzie okazji zarówno bezpieczne dla samochodu, jak i osoby przeprowadzającej cały proces. Czy żel Roton od firmy K2 wpisuje się w te ramy?

Roton K2 – właściwości

Żel Roton K2 to profesjonalny środek do czyszczenia felg, który działa na wielu płaszczyznach. Oczywiście jego najważniejszą cechą jest dokładne usuwanie zabrudzeń z felg. W przypadku wielu aut wykorzystujących klasyczne klocki hamulcowe, osad i pył wytwarzany podczas hamowania bardzo często osadza się na felgach, co psuje ogólny wygląd auta. Z pomocą środka K2 Roton, usunięcie zabrudzeń nie będzie większym problemem.

Warto również dodać, iż żel ten jest bezpieczny dla każdego rodzaju felgi. Nieważne więc, czy w aucie posiadamy stalowe bądź aluminiowe felgi, a także czy były one chromowane lub lakierowane – możemy na nich użyć K2 Roton bez żadnych obaw, iż zostaną one w jakiś sposób uszkodzone. Sposób użytkowania tego płynu jest banalnie prostym i naprawdę nie trzeba być specjalistą do spraw detailingu, by móc używać żelu od firmy K2 skutecznie i efektywnie.

Czym jest efekt „czerwonej felgi”?

Najważniejszą cechą żelu Roton K2 są jednak nie świetne właściwości czyszczące czy uniwersalność tego środka (choć te aspekty są oczywiście bardzo ważne), a generowanie zjawiskowego efektu „czerwonej felgi”. W jaki sposób może on jednak pomóc osobom zajmującym się detailingiem?

Efekt tak zwanej krwawiącej felgi odznacza się zabarwieniem powierzchni na mocno czerwony, wręcz krwisty lub fioletowy kolor w zależności od światła, jakie pada na felgę. Dzięki temu o wiele łatwiej jest dojrzeć zanieczyszczenia i w sprawny sposób ich się pozbyć.

Jak jednak w tym przypadku działa żel Roton? Po spryskaniu felgi żelem, zacznie on reagować z pyłem hamulcowym oraz innymi zabrudzeniami, zmieniając swój kolor na czerwonawy. Kolor nabiera jednak mocy podczas szorowania bądź spłukiwania, co wygląda z boku naprawdę znakomicie. Oczywiście po zakończeniu czyszczenia nie ma śladu ani po kolorze, ani po brudzie.

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx