Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 sierpnia 2022

Hikvision przedstawia innowacyjną technologię zabezpieczeń, obejmującą sześć imponujących modernizacji bezpieczeństwa dla małych firm

Firma Hikvision opublikowała „pakiet bezpieczeństwa” dla małych firm. Zestaw – wyposażony w „nowoczesne technologie bezpieczeństwa” – sprawia, że zabezpieczenia korporacyjne i funkcje kontroli dostępu stają się osiągalne dla małych firm, dzięki zmniejszeniu nakładów pracy i kosztów oraz przyspieszeniu reakcji na zdarzenia. 

Hikvision’s security kit for small businesses

Parker Li, dyrektor działu planowania marketingowego w Hikvision, podkreśla: „Ten pakiet inteligentnych technologii wspiera małe firmy na całym świecie w maksymalizacji ich bezpieczeństwa i redukcji związanych z tym nakładów pracy i kosztów. Co więcej, zapewniają one właścicielom firm swobodę monitorowania z dowolnego miejsca, gwarantując im poczucie spokoju, gdy nie mogą być na miejscu”.

Najważniejsze korzyści dla małych przedsiębiorstw

Nowo wprowadzone portfolio „nowoczesnych technologii bezpieczeństwa” firmy Hikvision oferuje 6 najistotniejszych korzyści dla właścicieli i kierowników małych firm:

·    Nieprzerwana, zdalna kontrola dostępu
Umożliwia właścicielom firm lub kierownikom zdalne otwieranie drzwi za pomocą terminala do rozpoznawania twarzy Hikvision MinMoe. Dzięki temu mogą kontrolować dostęp pracowników, dostawców i innych gości – z dowolnego miejsca, całkowicie za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Mniejsze przedsiębiorstwa mogą również wykorzystywać terminal MinMoe, jako ekonomiczne, bezkontaktowe rozwiązanie do rejestracji czasu pracy.

·    Automatycznie wyzwalane alarmy i filtrowanie fałszywych alarmów
System wykorzystuje kamery wyposażone w technologię AcuSense do rozróżniania osób i pojazdów od innych ruchomych obiektów, takich jak spadające liście czy ulewny deszcz. Pozwala to właścicielom firm i kierownikom na zminimalizowanie liczby fałszywych alarmów w celu obniżenia kosztów i skupienia wysiłków na szybszym reagowaniu na rzeczywiste zagrożenia.

·    Sygnalizatory akustyczno-optyczne ostrzegające przed intruzami
Rozwiązanie AcuSense Live-Guard wykorzystuje sygnalizację świetlną i dźwiękową w celu odstraszenia intruzów przed wejściem na teren firmy. Właściciele i managerowie mogą również nagrywać spersonalizowane komunikaty dźwiękowe nadawane przez system kamer.

·    Wyraźne rejestrowanie wideo w kolorze, także w niemal całkowitych ciemnościach
Technologia ColorVu firmy Hikvision zapewnia małym i średnim firmom pełnokolorowy obraz przy natężeniu oświetlenia na poziomie nawet 0,0005 luksa, co odpowiada światłu gwiazd w bezksiężycową noc. Tego typu obrazy charakteryzują się znacznie większą ilością szczegółów, co ułatwia identyfikację sprawców, a materiał dowodowy do późniejszego wykorzystania jest zapisany w znacznie lepszej jakości niż w przypadku standardowych kamer.

·    Prostota konfiguracji i zarządzania systemem monitoringu i alarmami
Wewnętrzne i zewnętrzne bezprzewodowe czujki alarmowe z serii AX PRO są natywnie zintegrowane z kamerami Hikvision. Ta wstępna integracja oznacza, że właściciele firm mogą niezwykle szybko i łatwo skonfigurować system monitoringu i zarządzać nim z poziomu jednego interfejsu, bez potrzeby stosowania oddzielnego oprogramowania dla alarmów i kamer.

·    Mobilny monitoring niezależnie od lokalizacji
Instalując Hik-Connect na swoich urządzeniach mobilnych, właściciele firm i kierownicy mają możliwość monitorowania alarmów i wideo ze wszystkich podłączonych urządzeń Hikvision w swoim systemie. W ten sposób mogą uzyskać pełny dostęp do kanałów wideo w czasie rzeczywistym, powiadomień o zdarzeniach i nie tylko – niezależnie od tego, czy są w domu, czy na urlopie na plaży.

Więcej informacji na temat oferowanego „zestawu bezpieczeństwa”, obejmującego nowoczesne technologie bezpieczeństwa dla małych firm, można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Źródło: Hikvision Digital Technology

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx