Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

5 lutego 2023

Dlaczego warto zastanowić się nad zakupem laptopa poleasingowego?

Wraz z rozwojem technologii, nasze wymagania związane ze sprzętem elektronicznym rosną. To, co było dla nas satysfakcjonujące kilka lat temu, dzisiaj jest zaledwie reliktem przeszłości. Doskonałym przykładem takie stanu rzeczy są laptopy. Niestety im laptop jest szybszy, sprawniejszy i posiada lepsze parametry techniczne, tym więcej kosztuje. Czy zakup dobrego laptopa musi oznaczać dla nas inwestycję wartą kilka tysięcy złotych? Nie, jeśli zainteresujemy się laptopami poleasingowymi. Dlaczego warto? 

Laptopy poleasingowe – doskonała jakość w niskiej cenie

Przede wszystkim laptopy poleasingowe nie odstają pod kątem sprawności technicznej od nowych sprzętów dostępnych w sklepie z elektroniką. Firmy leasingujące laptopy zdają sobie sprawę z tego, że tylko sprzęt odpowiednio zachowany będzie służył przez wiele lat, a fakt korzystania z niego jedynie w godzinach pracy sprawia, że nawet po 2, 3 latach od wypożyczenia, wraca on do leasingodawcy w stanie idealnym. Właśnie takie, wysokiej jakości laptopy poleasingowe są dla nas dostępne za ułamek ceny sklepowej. To jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie efektywności własnej pracy bez konieczności drenowania portfela. 

Laptopy poleasingowe najlepszych marek dostępne od ręki

Firmy, które decydują się na leasing laptopa, mają wyjątkowo wyśrubowane wymagania związane ze specyfikacją techniczną sprzętu. To sprawia, że jedynie urządzenia renomowanych marek, takich jak Dell, Lenovo czy HP są oferowane klientom zainteresowanym takim sprzętem. Laptopy wyprodukowane przez najpopularniejsze i najlepsze firmy komputerowe to gwarancja doskonałej jakości i niezawodności. Ze względu na popularność takich urządzeń nie będziemy mieli żadnego problemu z potencjalną naprawą czy wymianą podzespołu, który z czasem może się wyeksploatować. 

Długa żywotność laptopów poleasingowych

Laptopy z kategorii biznesowych to sprzęt, który w największym stopniu jest leasingowany przez duże firmy i korporacje, które nabywają sprzęt w tym modelu. To jeden z tych rodzajów laptopów, który może pochwalić się najlepszą żywotnością. Komponenty zużywają się znacznie dłużej, a sam sprzęt nie jest aż tak eksploatowany, jak odpowiedniki gamingowe lub rodzinne. To sprawia, że laptop używany przez pracownika firmy przez rok czy dwa, po oddaniu i odkupieniu przez nas w ramach oferty poleasingowej nie posiada żadnych śladów zużycia. Co więcej, weryfikując stan techniczny laptopa, w zdecydowanej większości przypadków nie znajdziemy nawet śladów, które świadczyłyby o tym, że ktokolwiek wcześniej wykorzystywał ten sprzęt. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx