Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 maja 2023

Tech Data uruchamia Microsoft Power Platform Center of Excellence we współpracy z Hikari

Tech Data, a TD SYNNEX (NYSE: SNX) company, ogłosiła nową strategiczną współpracę z Hikari, wyspecjalizowanym dostawcą usług Microsoft Power Platform. Współpracując z Hikari, Tech Data uruchomiła Power Center of Excellence dla swoich klientów w Europie, w tym w Polsce. Ta nowa usługa umożliwia dostawcom rozwiązań oferowanie klientom końcowym szybkiego rozwoju aplikacji oraz innowacyjnej automatyzacji procesów biznesowych (BPA).

Microsoft Power Platform oferuje solidny i bezpieczny zestaw narzędzi zbudowany na platformie chmurowej Azure, które pozwalają użytkownikom na automatyzację procesów, tworzenie rozwiązań, analizę danych oraz tworzenie wirtualnych agentów lub aplikacji z niewielkim lub zerowym kodowaniem. Poprzez inwestycję w Power Center of Excellence, Tech Data ma na celu umożliwienie Partnerom Biznesowym przyspieszenie ich zdolności do dostarczania efektywnych rozwiązań obejmujących analizę biznesową i doradztwo w zakresie analiz, tworzenie niskokodowych aplikacji, BPA i innowacje jako usługa oparte o Power Platform zarówno dla klientów korporacyjnych jak i SMB.

Power Center of Excellence jest dostępne dla wszystkich Partnerów Biznesowych Tech Data i ich klientów końcowych przez automatyczny proces zaangażowania z wykorzystaniem funkcji Power Platform Automate. Zapytania o usługi Power Platform są bezproblemowo przesyłane do zespołu konsultantów biznesowych i managerów zaangażowanych w Power Center of Excellence.

„Po pandemii rośnie zapotrzebowanie rynkowe na rozwiązania, które wykorzystują dane, aby zapewnić szybki i prosty dostęp do odpowiednich informacji i wydajności dzięki innowacjom cyfrowym” – powiedział Denis Fouquet, vice president, cloud and software solutions, Europe, Tech Data. „Power Platform Centre of Excellence otwiera drogę dla Partnerów Biznesowych i klientów końcowych, aby wykorzystać tę szansę, wypełniając lukę w umiejętnościach i przyspieszając ich zdolność do tworzenia aplikacji i szybkiego wdrażania automatyzacji procesów biznesowych bez konieczności inwestowania we własne praktyki konsultingowe”.

Toby Bowers, general manager, product marketing, business applications w Microsoft, powiedział: „Cieszymy się, że Tech Data i Hikari wykorzystują platformę Power Platform w tej nowej inicjatywie — naprawdę ucieleśniają zasadę, że „partnerzy mogą więcej”. Widzimy duże zapotrzebowanie ze strony klientów o różnej wielkości na rozwiązania o niskiej zawartości kodu jako szybki, wydajny i opłacalny sposób na sprostanie wyzwaniom w obecnym środowisku biznesowym. Jako łatwe w użyciu rozwiązanie, które integruje się z istniejącymi inwestycjami w platformę Microsoft 365, Dynamics 365 i Azure, Microsoft Power Platform zapewni solidną podstawę do zapewnienia klientom wymiernego wpływu biznesowego”.

„Z przyjemnością ogłaszamy strategiczną współpracę Hikari z Tech Data, która urzeczywistnia naszą wspólną misję udostępniania możliwości transformacyjnych Microsoft Power Platform partnerom i klientom w całej Europie. Połączenie wiodącej na rynku wiedzy specjalistycznej Hikari Power Platform i globalnego ekosystemu Tech Data oferuje Partnerom Biznesowym i Klientom Końcowym wyjątkową możliwość osiągnięcia znaczącego wpływu i wyników biznesowych dzięki tej technologii. Bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze do Power Platform, Power Center of Excellence może Ci pomóc na każdym kroku, umożliwiając każdej organizacji przyjęcie niskokodowego podejścia do rozwiązywania dzisiejszych wyzwań biznesowych”. – powiedział Eamon Moore, założyciel i prezes wykonawczy, Hikari.

Za popularyzację i rozwój sprzedaży usługi Power Center of Excellence odpowiada w Tech Data w Polsce Dorota Wróblewska, Cloud Product Manager.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx