Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Rynek internetowy B2B dostarczający rozwiązania genomiczne dla specjalistów medycznych, naukowców i branży farmaceutycznej

Klienci hurtowi na całym świecie zyskali teraz łatwy dostęp do zaawansowanych, kompleksowych usług genomicznych dostosowanych do konkretnych potrzeb.

NOWY JORK, March 15, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Dante Labs, światowy lider w dziedzinie genomiki i medycyny precyzyjnej, ogłosił dzisiaj uruchomienie Dante Genomics, portalu internetowego przeznaczonego specjalnie dla dostawców usług medycznych, klinik, naukowców i instytucji rządowych, który będzie oferował zaawansowane usługi genomiczne do zastosowań badawczych i klinicznych.

Ten wyjątkowy rynek będzie pierwszym tego rodzaju w branży i zapewni intuicyjną i dynamiczną obsługę klientom na całym świecie. Klienci zyskają możliwość wyboru spośród kilku technologii i opcji sekwencjonowania oraz uzyskania dostosowanego i spersonalizowanego rozwiązania.

„W Dante nieustannie pracujemy nad dostarczaniem naszym klientom coraz lepszych rozwiązań w zakresie genomiki – mówi Andrea Riposati, dyrektor generalny Dante Labs. – Dzięki uruchomieniu tego nowego rynku internetowego Dante Genomics sprawi, że realizacja projektów genomicznych będzie tak łatwa dla specjalistów klinicznych i badaczy, jak zakup książki lub narzędzia w serwisie Amazon”.

Jako starszy menedżer produktu w Seattle Andrea Riposati należał do pierwszego zespołu Amazon, który opracował Amazon Business, portal B2B Amazon.com ($AMZN), który zrewolucjonizował zaopatrzenie przemysłu i sektora naukowego w 2014 roku.

Dante Genomics oferuje również przejrzysty model wyceny, umożliwiający partnerom uzyskanie spersonalizowanej oferty, a jednocześnie dokonywanie zakupów online z możliwością wyboru najlepszej opcji dostosowanej do własnych specyficznych potrzeb.

Portal oferuje szeroki zakres usług genomicznych, od sekwencjonowania całego genomu po nieinwazyjną diagnostykę prenatalną. Wszystkie oferowane usługi mogą być wykorzystywane zarówno w badaniach naukowych, jak i w zastosowaniach klinicznych.

Dante Labs zdaje sobie sprawę, że środowisko zakupów internetowych B2B w branży medycznej jest potrzebne milionom organizacji. Platforma Dante Genomics została zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika i zoptymalizowany pod kątem łatwej nawigacji na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Platforma umożliwia składanie zapytań ofertowych w trybie online i oferuje bezpieczne metody płatności, a także jest zgodna z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

Klienci Dante Genomics B2B mają dostęp do usług premium, takich jak:

 • Czas realizacji większości testów w 1 tydzień
 • Badania onkologiczne i badania sekwencjonowania linii zarodkowej
 • Projekty niestandardowe
 • Sekwencjonowanie wieloplatformowe

Klienci z sektora klinicznego i badawczego będą mogli korzystać z funkcji B2B, takich jak:

 • Zapytania ofertowe
 • Sterowanie widocznością metod płatności (w tym opcji zlecenia płatności PO)
 • Szybka edycja zamówień (w tym przesyłanie plików CSV)
 • Rabat hurtowy
 • Fakturowanie i płatności przelewem
 • Różne waluty
 • Elastyczne zarządzanie użytkownikami po stronie kupującego: kilka warstw ról i uprawnień (w tym administrator firmy, administrator wyższego szczebla, starszy zaopatrzeniowiec, młodszy zaopatrzeniowiec)

Źródło informacji: GlobeNewswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx