Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lutego 2023

Rynek internetowy B2B dostarczający rozwiązania genomiczne dla specjalistów medycznych, naukowców i branży farmaceutycznej

Klienci hurtowi na całym świecie zyskali teraz łatwy dostęp do zaawansowanych, kompleksowych usług genomicznych dostosowanych do konkretnych potrzeb.

NOWY JORK, March 15, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Dante Labs, światowy lider w dziedzinie genomiki i medycyny precyzyjnej, ogłosił dzisiaj uruchomienie Dante Genomics, portalu internetowego przeznaczonego specjalnie dla dostawców usług medycznych, klinik, naukowców i instytucji rządowych, który będzie oferował zaawansowane usługi genomiczne do zastosowań badawczych i klinicznych.

Ten wyjątkowy rynek będzie pierwszym tego rodzaju w branży i zapewni intuicyjną i dynamiczną obsługę klientom na całym świecie. Klienci zyskają możliwość wyboru spośród kilku technologii i opcji sekwencjonowania oraz uzyskania dostosowanego i spersonalizowanego rozwiązania.

„W Dante nieustannie pracujemy nad dostarczaniem naszym klientom coraz lepszych rozwiązań w zakresie genomiki – mówi Andrea Riposati, dyrektor generalny Dante Labs. – Dzięki uruchomieniu tego nowego rynku internetowego Dante Genomics sprawi, że realizacja projektów genomicznych będzie tak łatwa dla specjalistów klinicznych i badaczy, jak zakup książki lub narzędzia w serwisie Amazon”.

Jako starszy menedżer produktu w Seattle Andrea Riposati należał do pierwszego zespołu Amazon, który opracował Amazon Business, portal B2B Amazon.com ($AMZN), który zrewolucjonizował zaopatrzenie przemysłu i sektora naukowego w 2014 roku.

Dante Genomics oferuje również przejrzysty model wyceny, umożliwiający partnerom uzyskanie spersonalizowanej oferty, a jednocześnie dokonywanie zakupów online z możliwością wyboru najlepszej opcji dostosowanej do własnych specyficznych potrzeb.

Portal oferuje szeroki zakres usług genomicznych, od sekwencjonowania całego genomu po nieinwazyjną diagnostykę prenatalną. Wszystkie oferowane usługi mogą być wykorzystywane zarówno w badaniach naukowych, jak i w zastosowaniach klinicznych.

Dante Labs zdaje sobie sprawę, że środowisko zakupów internetowych B2B w branży medycznej jest potrzebne milionom organizacji. Platforma Dante Genomics została zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika i zoptymalizowany pod kątem łatwej nawigacji na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Platforma umożliwia składanie zapytań ofertowych w trybie online i oferuje bezpieczne metody płatności, a także jest zgodna z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

Klienci Dante Genomics B2B mają dostęp do usług premium, takich jak:

 • Czas realizacji większości testów w 1 tydzień
 • Badania onkologiczne i badania sekwencjonowania linii zarodkowej
 • Projekty niestandardowe
 • Sekwencjonowanie wieloplatformowe

Klienci z sektora klinicznego i badawczego będą mogli korzystać z funkcji B2B, takich jak:

 • Zapytania ofertowe
 • Sterowanie widocznością metod płatności (w tym opcji zlecenia płatności PO)
 • Szybka edycja zamówień (w tym przesyłanie plików CSV)
 • Rabat hurtowy
 • Fakturowanie i płatności przelewem
 • Różne waluty
 • Elastyczne zarządzanie użytkownikami po stronie kupującego: kilka warstw ról i uprawnień (w tym administrator firmy, administrator wyższego szczebla, starszy zaopatrzeniowiec, młodszy zaopatrzeniowiec)

Źródło informacji: GlobeNewswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx