Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

Eksperci Blockchain podzielą się spostrzeżeniami i doświadczeniami podczas Intellias Blockchain Talks

Pierwsze rozmowy Intellias Blockchain odbędą się 28 września. To tematyczne wydarzenie online, podczas którego eksperci z różnych dziedzin podzielą się swoją wiedzą, realnymi przypadkami i doświadczeniem w wykorzystaniu technologii blockchain. 

Blockchain łączy trendy, technologię i finanse. I właśnie na tych aspektach skupią się zaproszeni prelegenci podczas Intellias Blockchain Talks. Uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się trzech godzin pierwszorzędnych występów czterech doświadczonych prelegentów. Na prezentacji zostaną zaprezentowane przypadki blockchain firmy Intellias z zakresu technologii finansowych, rolnictwa, opieki zdrowotnej itp. Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań najlepszym innowatorom w branży. 

Wśród zaproszonych spikerów wydarzenia jest Yevhen Mariyko, Senior Delivery Manager w Intellias z tematem „Blockchain w regulowanym środowisku: przypadki użycia w branży HealthCare”. W swoim wystąpieniu Yevhen podzieli się swoimi prawdziwymi doświadczeniami z pracy z technologią blockchain w zakresie ochrony zdrowia, gdzie obowiązuje surowy zakaz wykorzystywania i rozpowszechniania prywatnych informacji o pacjentach. 

Dmytro Lennyi, Delivery Director i AgriTech Practice Leader w Intellias, przygotował ciekawy raport dla publiczności na temat „Jak blockchain pomaga agrobiznesowi stać się bardziej przejrzystym i zapobiega oszustwom”. 

Yaroslav Musii, Delivery Director  w Intellias, wygłosi przemówienie na temat „Krypto to nowa norma”. 28 września opowie o nowych możliwościach dla branży FinTech, które pojawiły się wraz z popularyzacją kryptowaluty, a także podzieli się tajnikami kryptohandlu oraz technicznymi cechami jego integracji z istniejącymi platformami handlowymi. 

Francesco Boni również dołączy do wydarzenia z tematem „Wspierane aktywami NFT i tokenizacja dzieł sztuki”. Francesco jest współzałożycielem ArtSquare.io, opartej na blockchain platformie fintech, która pozwala użytkownikom inwestować i handlować sztuką w taki sam sposób, jak akcje są przedmiotem obrotu na rynku finansowym. W 2018 roku znalazł się na liście Forbes Italia „100 Best Entrepreneurs Under 30” jako jeden z Włochów odnoszących największe sukcesy w segmencie venture capital.  

Udział w wydarzeniu Intellias Blockchain Talks jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja za pośrednictwem tego linku

Dołącz i poznaj z nami doświadczenia technologiczne, które zmieniają świat! 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx