Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 kwietnia 2024

70mai wprowadza na rynek pierwszą kamerę samochodową obracaną o 360 stopni

Przedstawiamy Omni, uniwersalnego opiekuna z całodobową detekcją ruchu działającego w oparciu o sztuczną inteligencję.

70mai, czołowa w branży spółka specjalizująca się w inteligentnych rozwiązaniach i przełomowych produktach, poinformowała o wprowadzeniu na rynek kamery Dash Cam Omni. Opatentowana konstrukcja z możliwością obrotu o 360° pozwoliła rozwiązać problem podobnych produktów, w których obraz był zniekształcony ze względu na szerokie pole widzenia. Omni jest pierwszą kamerą 70mai, która wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji, aby zwiększyć bezpieczeństwo samochodu podczas parkowania.

Omni zapewnia doskonałą widoczność w nocy. Dzięki technologii PureCel®Plus-S HDR, urządzenie z łatwością dostosowuje balans ekspozycji i redukuje zakłócenia obrazu w warunkach słabego oświetlenia lub wysokiego kontrastu. Jazda w nocy przestała być problemem, odkąd Omni zapewnia tak zaawansowane wsparcie.

Dzięki obrotowej konstrukcji 360° kamera rejestruje najpełniejszy widok bez martwych punktów, minimalizując jednocześnie zniekształcenia obrazu, co pozwala na zachowanie wyrazistości szczegółów. Ponadto nagrywa film alarmowy na 2 sekundy przed kolizją, co gwarantuje uchwycenie wszystkich najważniejszych szczegółów. Po uruchomieniu trybu parkingowego dzięki sztucznej inteligencji wykrywania ruchu kamera Omni rozpoznaje podejrzane sylwetki wokół samochodu i obraca się w kierunku wykrytego ruchu, nagrywając materiał alarmowy. Gdy użytkownicy znajdują się poza samochodem, będą otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji*.

„Innowacyjność to konsekwentne dążenie firmy 70mai. Po raz pierwszy wprowadziliśmy silnik elektryczny do kamery samochodowej. Nasz zespół pokonał bezprecedensowe wyzwania i problemy techniczne i teraz z dumą może powiedzieć, że Omni jest naprawdę inteligentną, elastyczną, wielofunkcyjną kamerą samochodową 360° z pełnym obrazem” – lider produktu z 70mai.

Przedsprzedaż rusza w październiku 2022 r.

Źródło: 70mai

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx