Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Największe osiągnięcia nauki i techniki w postaci klocków dla dorosłych

Nauka nie musi być nudna. Przydługie lekcje i monotonne wykłady wielu z nas zniechęciły do zgłębiania wiedzy z takich dziedzin jak astronomia, fizyka lub informatyka. Jednak w każdej chwili możesz to zmienić. Zestawy LEGO dla dorosłych to idealny pretekst, by sprawić sobie prezent i wrócić do zapomnianej pasji z lat młodzieńczych. Wybierz jeden z najciekawszych zestawów NASA LEGO i zapoznaj się z bliska z każdym detalem osiągnięć współczesnej nauki i techniki.

Wybierz się w kosmiczną podróż z zestawem LEGO NASA

W dzieciństwie często bawiłeś się w astronautę? Chciałeś założyć kosmiczny skafander i wyruszyć na orbitę? Teraz możesz to zrobić bez wstawania z fotela. Inspirowany osiągnięciami NASA LEGO zestaw dla dorosłych fanów astronomii przeniesie Cię w kilka chwil na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Realistyczny model ISS autorstwa Christopha Ruge’a to zestaw LEGO NASA wymyślony przez pasjonata dla pasjonatów. Miniaturowa wersja Międzynarodowej Stacji Kosmicznej posiada ponad 800 elementów, w tym miniaturkę wahadłowca, trzy statki transportowe i dwie figurki astronautów. Zestaw LEGO dla dorosłych został zaprojektowany z dbałością o takie szczegóły jak dwa obrotowe przeguby, które łączą się z ośmioma bateriami słonecznymi oraz ruchomy wysięgnik Canadarm2. Dzięki dołączonej podstawce klocki LEGO dla dorosłych mogą stanowić doskonałą ozdobę Twojego pokoju i zachwycać z honorowego miejsca każdego Twojego gościa.

Celebruj postawienie stopy na Księżycu z klockami NASA LEGO z misji Apollo 11

20 lipca 1969 roku to punkt zwrotny w historii lotów kosmicznych. Tego dnia statek Apollo 11 bezpiecznie wylądował na Księżycu, a Neil Armstrong jako pierwszy człowiek w historii postawił stopę na srebrnym globie. Z okazji 50. rocznicy udanej wizyty na Księżycu powstał szczegółowy zestaw LEGO dla dorosłych konstruktorów. W skład tej skrupulatnie oddanej repliki LEGO NASA wchodzi ponad 1000 klocków. Lądownik składa się z dwóch części: członu wznoszenia i członu zniżania, które zostały naszpikowane ciekawymi detalami. W zestawie z członem zniżania znajdują się złote nogi oraz złote panele. Klapy członu zniżania otwierają się na laser i kamerę, a do jego wnętrza prowadzi słynna drabina. Wewnątrz wiernie oddanego członu wznoszenia zmieszczą się dołączone do zestawu dwie figurki kosmonautów. Nieodzownym elementem, który wchodzi w ten LEGO zestaw dla dorosłych, jest flaga Stanów Zjednoczonych. Dzięki niej możesz samodzielnie odtwarzać historyczny moment, w którym dzielni kosmonauci zaznaczają swoją obecność na Księżycu.

Przeżyj wiele misji kosmicznych z zestawem LEGO dla dorosłych

Byłeś małym dzieckiem, gdy z pierwszych stron gazet nie schodziły doniesienia o słynnej misji STS-31? Spełnij jedno ze swoich dziecięcych marzeń i podaruj sobie klocki LEGO NASA z wahadłowcem Discovery. W zestawie z kultowym promem kosmicznym znajdziesz słynny teleskop Hubble’ a, który został wyniesiony na orbitę w trakcie misji w 1990 roku. Kosmiczne klocki LEGO dla dorosłych to ponad dwa tysiące elementów, które zapewnią Ci relaks na kilka długich wieczorów. Zestawy LEGO z wahadłowcem Discovery pozwolą Ci przenieść się do serca prawdziwej misji kosmicznej. Szczegółowo odtworzony model promu kosmicznego Discovery zawiera działający silnik główny, pracującą windę, wysuwane podwozie i ruchome panele słoneczne. Zestawy LEGO upamiętniające misję STS-31 sprawdzą się także doskonale jako upominki dla młodzieży zainteresowanej eksploracją kosmosu. Być może godziny spędzone na konstruowaniu wahadłowca NASA LEGO przerodzą się w prawdziwą miłość do kosmicznych podróży.

Wciągające doświadczenia z zestawem LEGO Optimus Prime

Oglądałeś Transformersów z wypiekami na twarzy? A może nadal śledzisz po kryjomu zmagania Autobotów? W takim razie wyjątkowy model 2 w 1 Optimus Prime jest stworzony dla Ciebie. Każdy pasjonat techniki będzie zachwycony możliwością złożenia z klocków robota, który z łatwością zmienia się w ciężarówkę. Klocki LEGO dla dorosłych to prawdziwa gratka dla fanów Transformersów i relaksująca rozrywka na kilka długich wieczorów. Złożony robot ma 19 przegubowych elementów, a w otwieranej komorze w klatce piersiowej kryje się Matryca Przywództwa. Wciągnij się bez reszty w to interesujące wyzwanie konstrukcyjne, a następnie odtwarzaj popularne sceny, używając do tego blastera jonowego, kostki energonu, toporu energonowego i odrzutowego plecaka. Wbrew pozorom, Optimus Prime nie jest zabawką dla dzieci. Ten zestaw LEGO dla dorosłych to angażujące zajęcie dla miłośników budowania, którzy cenią sobie przywiązanie do szczegółów i piękne wzornictwo.

Z pewnością nabrałeś chęci do zabrania się za pełen detali zestaw LEGO dla dorosłych. Zajrzyj na stronę LEGO i zapoznaj się z bogatym wachlarzem wyzwań konstruktorskich NASA LEGO, które czekają, aż zwrócisz na nie uwagę. Klocki LEGO dla dorosłych niesamowicie relaksują i odciągają myśli od problemów dnia codziennego. Zabierz się za wyjątkowe zestawy LEGO poświęcone nauce i odśwież swoją pasję do nauki i technologicznych wynalazków wszech czasów.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx