Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 lipca 2021

Wszystko na temat nowych technologii na świecie

The image displays an individual dressed in a suit with several pieces of technology extending from his hands in a cloud formation.

Nowe technologie na świecie – Jarosław Dobrucki

Czy nowe technologie zdominują świat ? Tak sądzi wiele osób. Przed nami niesamowita era zmian, szans, ale też pułapek. Co zrobić, by w nie nie wpaść ? Czy technologia, która dzisiaj ułatwia nam życie, jutro stanie się naszą zmorą ? Na te pytania nie ma prostych odpowiedzi. Prognozy z przeszłości w sporej mierze się sprawdziły, ale nie znaczy to, że jesteśmy w stanie przewidzieć to, co będzie. Nawet dziesięć lat temu nikt nie przewidziałby, że smartfony będą aż tak popularne. Co zastąpi smartfony?

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x