23 kwietnia 2021

Wszystko na temat nowych technologii na świecie

The image displays an individual dressed in a suit with several pieces of technology extending from his hands in a cloud formation.

Nowe technologie na świecie – Jarosław Dobrucki

Czy nowe technologie zdominują świat ? Tak sądzi wiele osób. Przed nami niesamowita era zmian, szans, ale też pułapek. Co zrobić, by w nie nie wpaść ? Czy technologia, która dzisiaj ułatwia nam życie, jutro stanie się naszą zmorą ? Na te pytania nie ma prostych odpowiedzi. Prognozy z przeszłości w sporej mierze się sprawdziły, ale nie znaczy to, że jesteśmy w stanie przewidzieć to, co będzie. Nawet dziesięć lat temu nikt nie przewidziałby, że smartfony będą aż tak popularne. Co zastąpi smartfony?

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x