Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

5 sierpnia 2021

Jak ograć bukmachera? Czyli co musisz wiedzieć, aby wygrywać

Tak naprawdę wszystko zależy od postawionej przez nas kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie sportowe. Gracze o większym stażu posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady i promocje, aby zakład na ich kurs był jak najwyższy. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy, jeśli każdy by wiedział, ile może potencjalnie wygrać. Co mimo to jednak warto wiedzieć, o ogrywaniu bukmacherów?

Kto zazwyczaj wygrywa z bukmacherem?

Osoby które regularnie wygrywają z firmami bukmacherskimi posiadają mnóstwo doświadczenie odnośnie dyscyplin sportowych które typują. Niestety, ale taka jest prawda – jeśli chcemy zarabiać na bukmacherce – to musimy mieć odpowiednią wiedzę na temat sportu. Pierwsza zasada bukmacherki mówi – że powinniśmy obstawiać tylko te dyscypliny sportowe, na których się znamy. Obstawiając zakłady sportowe na ,,pałę” – nigdy nie przyniesie nam zysku. Jeśli będziemy trzymali się tej reguły, z pewnością zarabianie na zakładach sportowych przyjdzie nam dużo łatwiej. Poza tym powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że bukmacherzy w internecie na pewno nie pozwolą nam na wygrywanie zbyt często. Najpopularniejszym i najbardziej dochodowym do obstawiania sportem jest naturalnie piłka nożna, która gromadzi na stadionach i przed telewizorami ogromną liczbę osób. Popularność dyscypliny jest proporcjonalna do możliwości zarobienia na zakładach bukmacherskich.

Bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy wygrywać z bukmacherem

 Pierwszym przykładem, do czego takowa wiedza może nam się przydać – to odrzucanie zakładów, które wiemy że nie będą wygrane. Przed obstawianiem powinniśmy również zabawić się sami w bukmachera –  pomyślmy jaki kurs na ten zakład sami byśmy dali, jeżeli jest inny, niż nasze przewidywania, następne pytanie to „dlaczego”, odpowiedź na to pytanie da nam pełen obraz sytuacji. Psychologia wsteczna to nasz przyjaciel przy obstawianiu zakładach bukmacherskich. Legalni bukmacherzy w Polsce cały czas ją stosują. Nie mówiąc już tutaj o odpowiednim przygotowaniu pod względem wiedzy na temat sportu, który chcemy obstawiać. Do poprawnego typowania zakładów sportowych potrzebujemy czas, cierpliwość i zdobywanego z czasem doświadczenia. Wysokość naszych wygranych zależeć będzie od umiejętnego dobierania spotkań sportowych i wysokości stawek. Im więcej postawimy, tym więcej możemy zyskać (lub też stracić). Warto uświadomić sobie także to, że na początku dużo częściej będziemy przegrywać, niż wygrywać. oprócz odpowiedniego nastawienia, bardzo ważny jest dobór właściwej strategii gry.

Unikaj tych rzeczy!

Porażki dotyczą każdego, kto obstawia zakłady bukmacherskie – nie ma typerów nieomylnych. Najważniejsze jest, aby w razie przegranej bądź nawet serii porażek nie ulegać emocjom i z chłodną głową trzymać się obranej strategii. Chęć natychmiastowego odegrania, bez wcześniejszego przygotowania i analizy sportowej – najczęściej prowadzi do kolejnej przegranej. Dlatego też jeśli przegrałeś – ochłoń, następnie postaraj się dowiedzieć – dlaczego nie udało ci się akurat tego typu wygrać. Poza tym, nigdy nie typuj spotkań o których wiesz zbyt mało. Typowanie zakładów akumulowanych również jest kiepskim pomysłem – szansa na potencjalną wygraną jest bardzo mała.

Zdobądź doświadczenie z pomocą bonusów bukmacherskich!

Nowi klienci bukmacherów mogą prawie zawsze liczyć na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Oczywiście firma zajmująca się zakładami nie wie – czy mamy już doświadczenie w typowaniu, czy też nie – dlatego takie podejście jest instrumentalne w zdobyciu przez nas (lub też uzupełnieniu) doświadczenia przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Chodzi nam tu mniej więcej o to, że będziemy mogli praktycznie za pieniądze bukmachera obstawić te typy – których normalnie nie postawilibyśmy za nasze pieniądze – dlatego też jeśli masz już swojego ulubionego legalnego bukmachera – to załóż konto u konkurencji – prawdopodobnie ci się to opłaci. Zanim jednak to zrobisz – pamiętaj o tym, aby sprawdzić regulamin danej promocji – z racji tego że bukmacherzy często zabezpieczają się ,,w odpowiedni sposób” – aby przypadkiem ,,nowicjusz” nie wygrał zbyt dużo.

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko – takie miejsca mogą być bardzo przydatne, aby poznać różne taktyki typowania zakładów bukmacherskich. Jeśli aspirujemy do tego, aby być graczem , który regularnie wygrywa zakłady z bukmacherem – to musimy mieć na uwadze to, że powinniśmy włączyć poznane przez nas elementy do stylu naszego typowania, ale nie korzystać z nich w pełni, z racji tego że bukmacher już je po prostu zna.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x