nie. Sie 9th, 2020

Wygrywanie na zakładach online – jak to się robi?

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich łatwym zadaniem nie jest, jednakże jest to jak najbardziej możliwe. W końcu na internecie można znaleźć zdjęcia, gdzie normalni ludzie pokazują swoje zwycięskie kupony. Jednakże co musimy zrobić, aby zarobić?

Planuj!

Ułożenie odpowiedniego planu na obstawianie zakładów bukmacherskich w przyszłości to dość kluczowy element przy tworzeniu naszego własnego, niepowtarzalnego stylu typowania. Warto jest wtedy też wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej przez nas dyscypliny sportowej, ponieważ to wpływa realnie na nasze szanse regularnego wygrywania z bukmacherem. Atutem gracza, który regularnie wygrywa na zakładach bukmacherskich z bukmacherem jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa.

Załóż kilka kont u bukmacherów z najlepszą opinią

A na przykład dlatego, że zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład. Jeśli jednak mamy ochotę poznać opinię na temat naszych wybranych bukmacherów, wystarczy że pójdziemy do jednego z punktów bukmacherskich wybranego bukmachera w najbliższej do nas okolicy i popytamy tam ludzi o zdanie. Takie działanie może sprawić, że zmienimy zdanie o danej firmie bukmacherskiej.

Nie typuj u nielegalnych bukmacherów!

Co ciekawe, większość nielegalnych firm bukmacherskich, ma swoje strony zablokowane w Polskiej sieci – niektórzy z nich, starają się chociaż w minimalnym stopniu przestrzegać Polskiego prawa i po prostu zrezygnowały z oferowania zakładów w naszym kraju, jednakże niektóre nielegalne podmioty nic sobie z tego nie robią, i nadal proponują zakłady bukmacherskie, jednakże to może doprowadzić do tego, że za jakiś czas dostaniemy ładnie zapakowany polecony, z wezwaniem do zapłaty za granie w gry losowe u nielegalnych bukmacherów.

Naucz się analizy bukmacherskiej

Wykonanie odpowiedniej analizy bukmacherskiej jest naprawdę sztuką, ponieważ sprawdzenie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takie analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje w przyszłości wytypować odpowiedni wynik.

Fora bukmacherskie to świetna pomoc w typowaniu

Korzystanie z dowolnego, dobrze prowadzonego forum bukmacherskiego może pomóc nam w obstawianiu typów online, ponieważ wiedza jaka się na takowych forach znajduje, może mieć instrumentalny wpływ na nasze sposoby obstawiania. Wystarczy spojrzeć, a czasami można znaleźć naprawdę świetne rady odnośnie typowania, które możemy zaimplementować do naszego stylu obstawiania – przez co nasza szansa na wygraną prawdopodobnie urośnie. Dzięki korzystaniu z for bukmacherskich będziemy mogli uniknąć błędów podczas typowania zakładów bukmacherskich, z racji tego że wyciąganie wniosków z naszych nieudanych typów jest o wiele trudniejsze, niż na przykład gdybyśmy porozmawiali na ten temat na forach bukmacherskich. Taka rozmowa z innymi graczami daje naprawdę bardzo dużo korzyści i umożliwia nawiązanie nowych znajomości, które mogą być nie tylko przydatne w obstawianiu, ale również w prawdziwym życiu. 

Pamiętaj o tym, że ile obstawisz – tyle wygrasz

Naturalnie taka wygrana nie cieszy tak bardzo, jak na przykład wygranie kilku tysięcy złotych – ale musimy pamiętać że do wszystkiego dochodzi się małymi krokami. Jednakże granie niskich kursów uczy nas zarządzania kapitałem, oraz po prostu – wygrywania z bukmacherem. Dlatego też – na początku warto grać niskie stawki i miarowo stawiać coraz to większe sumy. Granie tylko zakładów pojedynczych jest również najbezpieczniejszą formą typowania zakładów. Zakład na singlu powinien być dokładnie przeanalizowany w każdym aspekcie aby zminimalizować ryzyko przegranej, jednakże musimy wziąć pod uwagę to, że porażka i tak może się zdarzyć, ponieważ niespodzianki zdarzają się wszędzie. 

Wyciągnij wnioski z przegranej

Tak naprawdę nie ważne, czy jesteś doświadczonym typerem, czy też nie, musimy powiedzieć sobie również o porażkach, ponieważ, to nieprawda, że dobrzy gracze nie przegrywają. Po prostu robią to rzadziej. Obecność takich czynników jak szczęście czy losowość w obstawianiu zakładów oznacza, że nawet gracze mogą się czasem pomylić i ,,utopić” kupon. Jednakże unikanie porażek za wszelką cenę jest błędem, z racji tego że musimy pamiętać o tym, że każdy przegrywa, a sama idea zakładów bukmacherskich obraca się wokół niepewności.

0 0 vote
Oceń Post
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x