wt. Wrz 29th, 2020

Jak szybko podnieść się z utraty środków na zakładach bukmacherskich?

Wiadomo, że z czasem przyjdzie taki moment, kiedy grasz na zakładach bukmacherskich, i dany typ ci nie wypala. Niestety, ale gra od samego początku jest nastawiona przeciwko tobie. Dlatego też, dziś przedstawimy Ci, jakie są sposoby na to, abyś mógł się podnieść z porażki!

Przestań się przejmować

,,Łatwo mówić – trudniej zrobić” – pomyślisz. Naturalnie, masz tutaj racje, jednakże im mniej się czymś przejmujemy, tym mniejszy problem to coś dla nas stanowi. Dlatego też nigdy nie obstawiaj zakładów bukmacherskich pod wpływem stresu, presji czy zdenerwowania, bo wyjdziesz na tym źle. Oczywiście, nauka tego, jak się nie przejmować zajmuje dużo czasu, ale warto jest w to zainwestować, ponieważ w ten sposób, nawet jak przegrasz znowu, to następnym razem po prostu machniesz na to ręką, i powiesz ,,aaa.. trudno się mówi”. No ale nie zapominaj jeszcze o jednym

Wyciągnij wnioski

O tak. Wyciąganie wniosków z nieudanych typów to podstawa, jeśli chodzi o grę u bukmacherów online. Ważne też są analizy bukmacherskie na https://betonline.net.pl. One pomogą w decyzji. Jeśli nie nauczysz się wyciągać wniosków ze swoich niepowodzeń, to prawdopodobnie będziesz popełniał te same błędy w przyszłości, a to nigdy ci nie zaprocentuje. Dlatego też postaraj się odpowiednio dobrać to, w jaki sposób wyciągniesz błędy z tego – nie przejmuj się tym, a następnie postaraj się nie popełnić tego błędu po raz kolejny.

Porozmawiaj na ten temat ze znajomymi od ,,kuponu”

Jeśli masz takich znajomych – lepiej dla ciebie. A jeśli nie masz, to poszukaj ich, na przykład na forach bukmacherskich, ba możesz takie osoby znaleźć nawet na przykład na czacie u bukmachera STS. Zaznajomienie się z nowymi osobami może ci pokazać nową perspektywę odnośnie typowania zakładów bukmacherskich, a na dodatek możesz zyskać kogoś zaufanego, z kim będziesz dzielił swoje najlepsze typy. Sposobności ku temu jest wiele, pamiętaj jedynie o tym, aby się nikomu na początek nie żalić – każdy ma swoje problemy, nie potrzebują oni również twoich, dlatego podejdź do tego, jak do normalnej rozmowy z nieznajomym, a później być może przerodzi się to w znajomość , którą będziesz mógł wykorzystać. Dlatego też, istnieją przeróżne sposoby na to, aby w odpowiedni sposób odreagować takie a nie inne problemy związane z bukmacherką, ale to wcale nie oznacza że jeszcze skończyliśmy – o nie nie.

Zarejestruj się u innego bukmachera

Bardzo dobrym sposobem jest również rejestracja u innego bukmachera po to, aby zgarnąć bonus powitalny. Oczywiście będziesz musiał się trochę natrudzić, ponieważ bukmacherzy tacy głupi nie są i trzeba będzie bonusem obrócić zanim cokolwiek zrobisz, więc pamiętaj o tym, że obstawianie w ten sposób może ci pomóc się odbić od dna, ale w większości przypadków jest to ,,lep” na nowych graczy, którzy nie mają szans obrócić tym bonusem, a nawet jeśli kilku się uda, to bukmacher w większości kładzie na to … wiadomo co. No ale wróćmy na normalny tor rozmowy, ponieważ wystarczy, że jesteś wystarczająco dobry w danej dyscyplinie, wiesz jak ,,ogarnąć” temat i wiesz, że wygrasz, to wtedy obrót bonusem nie będzie stanowił dla ciebie żadnego problemu. Wystarczy, że zrobisz to w odpowiedni sposób, a pieniądze wrócą do ciebie tak szybko, jak je straciłeś.

Odpocznij sobie trochę

Zrelaksowanie się i zapomnienie o typach na chwilę może stanowić odpowiedni tor działania dla ciebie, dlatego też pomyśl o tym, aby wyjechać gdzieś, albo odwiedzić rodzinę. Przecież nic się nie stanie, jak wrócisz do obstawiania zakładów za jakiś czas, albo po prostu kiedy indziej. Naturalnie, fajnie jest mieć kasę z zakładów, i zapewne też chcesz się ,,odegrać” ale musisz pamiętać, że nie zawsze jest tak kolorowo. Z tego powodu zadbaj o to, abyś odpowiednio odreagował przez następną grą, bo być może zbyt wielkie nerwy powodują to, że akurat w taki sposób przegrywasz swoje zakłady.

Wróć do początku

Czasami jest również i tak, że w Twoich podstawach może dziać się coś ,,nie tego” – dlatego też przedstaw sprawę zaufanej osobie, która wie jak się obstawia – być może ona pomoże ci w znalezieniu problemu, a nawet i coś doradzi, dzięki czemu nie będziesz popełniał tego samego błędu do końca twojej kariery. Naturalnie, pewnych zachowań jest bardzo ciężko się oduczyć, ale tak to już w życiu jest – jeśli chcesz coś zmienić, to musisz być przygotowany na to, że łatwo nie będzie, a zmiana nie będzie przychodziła ci najłatwiej.

Zagraj w coś innego

Zawsze istnieją inne sposoby na grę. Czemu nie zagrasz na przykład w pokera? To dobry sposób na to, aby przeskoczyć z jednego tematu do drugiego, jednocześnie dobrze się bawiąc. W końcu wypalenie to sytuacja która zawsze może się przytrafić, i to każdemu, niezależnie od wieku, płci czy stażu. Jedni wypalają się szybciej – inni wolnej i być może to właśnie na ciebie w tym momencie przyszedł czas.

0 0 vote
Oceń Post
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x