19 stycznia 2021

Aplikacje bukmacherskie – znak naszych czasów

Żyjemy w czasach, w których ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfonów. Rosnąca popularność aplikacji mobilnych skłoniła bukmacherów do tworzenia nowych produktów, jakimi są aplikacje bukmacherskie z pełną ofertą zakładów. Użytkownicy mogą już nie tylko płacić za siebie w restauracji za pomocą telefonu, czy sprawdzać pogodę za pomocą dwóch kliknięć, ale i stawiać zakłady bukmacherskie. 

Zakłady bukmacherskie online

Coraz mniej osób obstawia zakłady w tradycyjnych punktach naziemnych bukmachera. Większość graczy przeniosła się do sfery online. Obstawiamy niezależnie od pory dnia, czy miejsca, w który się znajdujemy. Zakłady bukmacherskie online to znacznie prostszy i szybszy sposób na obstawianie. Dodatkowym aspektem, który zachęca graczy do obstawiania online, jest możliwość odbioru atrakcyjnych bonusów na grę, które otrzymujemy w Internecie.

Aplikacje bukmacherskie

Według naszych danych aż 58% zakładów bukmacherskich zostaje zawieranych przez smartfony, a dodatkowo 2% z tabletów. Te dane udowadniają, jak ważne są aplikacje bukmacherskie. Bukmacherzy, którzy nie wypuszczą swojej aplikacji, mogą przez to sporo stracić. Ważne jest, aby aplikacja bukmachera była przygotowana na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne smartfonów, czyli iOS i Android. W Internecie krąży wiele negatywnych opinii na temat firm, które wstrzymują się z wypuszczeniem aplikacji dla urządzeń mobilnych od firmy Apple. To niejako wyklucza z obstawiania graczy, którzy na co dzień woleliby obstawiać mecze za pomocą swoich iPhone`ów, a nie na desktopie.

Wersja responsywna strony a aplikacja bukmacherska

Jeżeli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie na urządzeniach mobilnych, możemy to robić na dwa sposoby, poprzez zainstalowanie aplikacji bukmacherskiej albo przez stronę internetową bukmachera. Responsywna strona internetowa zakładów bukmacherskich wydaje się być podstawą działalności zakładów online. Z naszej perspektywy obstawianie meczów na aplikacji mobilnej jest dużo wygodniejsze. Ponadto, aplikacje często wyposażone są w dodatkowe funkcje, które uprzyjemniają stawianie kuponów.

Popularne funkcje aplikacji bukmacherskich

Różni bukmacherzy stawiają na różne funkcje w swoich aplikacjach. Najbardziej pożądaną jest funkcja transmisji online. Niewielu bukmacherów zdecydowało się ją wprowadzić do swoich aplikacji. Poniżej wymieniamy najczęściej powtarzające się funkcje aplikacji bukmacherskich:

 • Szybkie wpłaty i wypłaty       
 • Cash-out        
 • Pełna oferta zakładów          
 • Oferty z wyższymi kursami   
 • Szybki zakład
 • Transmisje na żywo
 • Match tracker
 • Powiadomienia push
 • Live Chat z działem supportu           
 • TouchID lub FaceID  
 • Filtr zakładów

Bukmacher mobile – podsumowanie

Aplikacje bukmacherskie posiadają dużo ciekawych funkcjonalności, które znacznie ułatwiają obstawianie zakładów bukmacherskich. Aplikacje mobilne stały się swoistym „must have” w branży bukmacherskiej. Niemal wszyscy bukmacherzy wypuścili swoje aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli iOS i Android.

5 2 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x