19 stycznia 2021

Szybka rejestracja bez weryfikacji. Rejestracja u bukmacherów.

Najlepsi legalni bukmacherzy wprowadzili możliwość utworzenia konta tymczasowego do swoich serwisów. Sprawna rejestracja u bukmachera to bardzo ważny aspekt dla nowego gracza. Jest to jeden z pierwszych zetknięć z marką bukmachera, który może przesądzić o tym, czy gracz ukończy proces rejestracji.

Konto tymczasowe a konto stałe

Gracz, który po raz pierwszy rejestruje się u bukmachera, chce zazwyczaj jak najszybciej rozpocząć grę i obstawić swój pierwszy zakład. Dzięki możliwości utworzenia konta tymczasowego jest to możliwe. Gracz zobowiązany jest do podania tylko podstawowych danych na swój temat, aby stworzyć swoje własne konto bukmacherskie. Szybka rejestracja nie wymaga przesyłania wyraźnych zdjęć lub skanów dowodu tożsamości. Jak sama nazwa wskazuje konto tymczasowe, to konto, które nie jest nam dane na zawsze. Gracz ma określony termin, do którego musi się w pełni zweryfikować. Konto tymczasowe ma również wiele ograniczeń. Niektórzy bukmacherzy nie pozwalają na odbiór bonusu, kiedy nie jest się w pełni zweryfikowanym graczem. Klient nie może również wypłacić swoich wygranych, dopóki nie poda pełnych danych finansowych, takich jak numer konta bankowego przypisany do jego imienia i nazwiska.

Bukmacher bez dowodu

Często wyszukiwaną frazą w internecie jest bukmacher bez dowodu. Nazywani tak są bukmacherzy, którzy pozwalają na skrócony proces rejestracji gracza. Dodanie skanu lub zdjęcia dokumentu potwierdzającego tożsamość gracza jest najbardziej czasochłonnym etapem rejestracji konta stałego, dlatego wielu graczy na tym etapie zwyczajnie zniechęca się do bukmachera. Zdarza się, że zdjęcia lub skany zostają odrzucone, a gracz musi podjąć próbę weryfikacji jeszcze raz. To wszystko odwleka moment, kiedy klient będzie mógł postawić swój pierwszy zakład w serwisie bukmacherskim. Dlatego, bukmacherzy wprowadzili rejestrację bez dowodu. Klienci zakładów bukmacherskich mogą dokończyć proces weryfikacji np. przed wypłatą środków, jakie wygrał u bukmachera.

Rejestracja w aplikacji bukmacherskiej

Aplikacja mobilna to tzw. “must have” w zakładach bukmacherskich. Coraz więcej graczy obstawia zakłady za pomocą urządzeń mobilnych. Nowi klienci bukmachera mogą założyć konto zarówno na stronie www bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. W niektórych przypadkach rejestracja za pomocą aplikacji mobilnej jest prostsza i szybsza niż na desktopie. Spośród wszystkich bukmacherów na rynku Betclic przyjął najciekawszą formę dla rejestracji w swojej dedykowanej aplikacji mobilnej. Gracz, który pobrał aplikację mobilną bukmachera Betclic na swoje urządzenie mobilne, może od razu rozpocząć proces szybkiej rejestracji. Wypełniając kwestionariusz rejestracyjny, można odnieść wrażenie, że bierze się udział w Quizie z pytaniami. Kwestionariusz podzielony jest na tyle etapów, ile jest pól do uzupełnienia. Na jedno pytanie przypada jeden ekran. Po wprowadzeniu odpowiedzi na pytanie gracz przechodzi do kolejnych ekranów z kolejnymi pytaniami.

Szybka rejestracja bez weryfikacji – podsumowanie

Wprowadzenie szybkiej rejestracji znacznie uprościło proces otwierania konta bukmacherskiego. Gracze mogą szybciej rozpocząć obstawianie, nie tracąc okazji na wysokie wygrane. Konto tymczasowe w każdej chwili można zamienić w konto stałe. Pamiętajmy, że w drodze rejestracji bez dowodu zakładamy konto tymczasowe, które ma pewne ograniczenia, np. związane z wypłatą środków z konta lub odbioru bonusów. Legalnie działające zakłady bukmacherskie wymagają dodania zdjęć lub skanów dowodu tożsamości gracza, ponieważ według polskiego prawa muszą zweryfikować np. wiek gracza. Osoby niepełnoletnie nie mogą korzystać z oferty zakładów bukmacherskich. Podawanie danych osobowych u bukmachera, który posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych, jest w pełni bezpieczna.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x