Jak grać, żeby wygrywać? Porady na skuteczne typowanie zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie to dziedzina, która z roku na rok zyskuje na popularności. Coraz więcej fanów sportu zaczyna obstawiać mecze za pieniądze. Jest to świetna forma rozrywki oraz sposób na podkręcenie meczowych emocji. Wielu początkujących graczy zastanawia się, jak grać, żeby wygrywać? Przygotowaliśmy kilka wskazówek dla nowych typerów, które mogą okazać się pomocne podczas obstawiania pierwszych zakładów.

Zarejestruj się u dobrego bukmachera

Przede wszystkim, żeby zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie trzeba być zarejestrowanym w serwisie bukmacherskim. Na tym etapie warto porównać ofertę legalnych bukmacherów i zdecydować, który z nich ma najlepsze warunki. Na tej decyzji zaważyć może bonus powitalny. Polecamy sprawdzić ofertę promocji powitalnych nowych bukmacherów takich jak Fuksiarz. Bonus powitalny fuksiarz łączy w sobie kilka promocji bukmacherskich. Rejestrując się u Fuksiarza, dostaniemy zatem bonus od depozytu i cashback.

Opieraj swoje decyzje na analizie

Wbrew pozorom bukmacherka z fartem ma niewiele wspólnego. Obstawiając zakłady bukmacherskie, powinniśmy kierować się zdrowym rozsądkiem. Warto analizować dostępne dane i statystyki przed postawieniem kuponu. Podstawowy przegląd statystyczny nie zajmuje dużo czasu i na pewno poradzą sobie z nim nawet początkujący gracze. Dużą pomocą będą rzecz jasna ligowe tabele i statystyki bezpośrednich meczów. Możemy posiłkować się także wywiadami z zawodnikami drużyn i ich trenerami. Zdarza się, że bukmacherzy nie biorą pod uwagę taktyki lub przygotowania psychicznego najważniejszych zawodników drużyny i w efekcie źle oszacowują kursy, co z kolei daje szanse graczom na uzyskanie wysokich wygranych.

Skup się na jednej dyscyplinie sportowej

Ten, który zna się na wszystkim, nie zna się na niczym. Każdy na pewno słyszał ten zwrot nie raz. Tak jest też również w zakładach bukmacherskich. Dużo korzystniej jest skupić się na jednej dyscyplinie sportu i całkowicie się jej poświęcić, niż obstawiać wiele dyscyplin, nie znając się praktycznie na żadnej. Skupienie uwagi na jednym typie zakładów pozwoli na dokładniejszą analizę szans interesujących nas zespołów.

Trzymaj swoje emocje na wodzy

Emocje nigdy nie są dobrym doradcą a klienci zakładów bukmacherskich na pewno mogą to potwierdzić. Bywa, że ulegając emocjom, podejmujemy złe decyzje. Dlatego nigdy nie powinniśmy ulegać chęci odegrania się po kilku przegranych kuponach. Pamiętajmy, że przegrane się zdarzają i to, że jeden kupon nie wszedł, nie czyni z nas złych typerów. Ponadto, nie warto stawiać wysokich sum pieniędzy na drużynę, której prywatnie jesteśmy fanem. Obstawiając zakłady na ulubioną drużynę, istnieje ryzyko, że wieloletnia sympatia do danego zespołu, nie pozwala nam na obiektywny osąd szans na wygraną.

Podsumowanie

Nikt nie zna złotego sposobu na to, jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Gracze mogą sobie pomagać różnymi technikami, np. wykorzystując systemy bukmacherskie. Nic jednak nie jest w stanie dać nam gwarancji, że nie stracimy postawionych pieniędzy. Ryzyko jest nieodłącznym elementem bukmacherki, ale czy nie za to tak naprawdę ją lubimy?

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x