Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

1 czerwca 2023

ePrzasnysz informuje o nowych wozach strażackich dla powiatu

ePrzasnysz info

ePrzasnysz poinformował w ostatnim czasie na swoim portalu, że Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z całej Polski mogą liczyć na otrzymanie nowych wozów strażackich. Ten fakt z pewnością wszystkich mile zaskoczył. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zapewnia, że do wspomnianych organizacji trafi ponad 500 pojazdów. To bardzo szlachetne przedsięwzięcie na niespotykaną dotąd w naszym kraju skalę.

– Jeszcze nigdy w historii do Ochotniczych Straży Pożarnych nie trafiła tak wielka pomoc. Obowiązkiem rządu jest ich wspieranie. Druhowie są pierwsi na miejscu zdarzenia, gdzie z poświęceniem walczą o ludzkie życie i zdrowie. Dlatego muszą mieć dostęp do nowoczesnego sprzętu. To inwestycja w nasze bezpieczeństwo – powiedział wiceminister Maciej Wąsik.ePrzasnysz

ePrzasnysz oraz Infoprzasnysz ujawnia wartość wozu

Warto nadmienić fakt, że wartość nowego wozu strażackiego jest niebagatelnie duża i wynosi około 760 tysięcy zł. Dzięki infoprzasnysz dowiedzieliśmy się o pomocy rządu dla jednostek strażackich i chcemy zmobilizować wszystkich, by zainteresowali się tym programem.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx