Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

3 sierpnia 2021

Fora bukmacherskie – dlaczego warto z nich korzystać?

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat różnych dyscyplin sportowych, ale też nie tylko – takie fora mogą być bardzo przydatne, aby poznać różne taktyki typowania zakładów bukmacherskich. Jeśli aspirujemy do tego, aby być graczem , który regularnie wygrywa zakłady z bukmacherem – to musimy mieć na uwadze to, że powinniśmy włączyć poznane przez nas elementy do stylu naszego typowania, ale nie korzystać z nich w pełni, z racji tego że bukmacher już je po prostu zna. Jednakże dziś opowiemy wam, dlaczego mimo to warto z nich korzystać!

Fora bukmacherskie

Warto  również dołączyć do grup bukmacherskich na forach internetowych, które są środowiskami bardziej zamkniętymi, gdzie poszczególni członkowie bardziej sobie ufają i dzielą się swoimi przemyśleniami. Fora w Internecie zazwyczaj przyciągają także bardziej wtajemniczonych graczy, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak obstawiać mecze i czerpać z tego zysk. Pamiętaj o tym, aby nie obstawiać meczów online o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Najważniejszą radą jest jednak to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca.

Uważaj na naciągaczy!

Naciągacze znajdą się dosłownie wszędzie – nie ważne czy jest to bukmacherka czy pożyczki – jeśli do gry wchodzą pieniądze, to dla niektórych pokusa jest zbyt wielka. Istnieje kilka typów naciągaczy, dzisiaj przedstawimy wam kilka z nich – uważajcie na nich!

– Naciągacz zwyczajny – to taki który się z tym nawet za bardzo nie kryje. Pisze do nas, w wiadomości prywatnej, czy to też odpisuje nam na nasz wpis na forum. Zazwyczaj w takich wiadomościach od tych ludzi można znaleźć ,,pewne typy” – najlepiej jest te osoby po prostu zignorować, ponieważ najczęściej nie są one zbyt nachalne, jeśli ich po prostu zablokujemy.

– Spamer – zazwyczaj nieco bardziej inteligentniejszy od zwykłego naciągacza – potrafi obsłużyć bota który spamuje skrzynki odbiorcze użytkowników w nadziei, że ktoś się na to nabierze – najczęściej bardzo szybko jest usuwany z forum, z racji licznych skarg na jego ,,działalność”.

– Naciągacz ,,przyjaciel” – najgroźniejszy typ naciągacza. Zachowuje się jak normalny, dobry gracz zakładów bukmacherskich – który wygrywa z nim regularnie. Najczęściej nie ,,atakuje” jednak on początkujących – swój cel wybiera na podstawie tego, co znajdzie na forach – najczęściej są to osoby z nieco bardziej zasobnym portfelem. Następnie stara się z nimi zaprzyjaźnić – a gdy już zdobędzie ich zaufanie – proponuje im ,,niewinny zakładzik” – na którym może się wzbogacić, po czym zrywa kontakt.

Fora tylko dla najlepszych

Są też działy, które skupiają wyłącznie najlepszych graczy, regularnie ogrywających z pieniędzy bukmacherów – ludzie którzy wykonują bardzo dokładne analizy bukmacherskie. Nie trafiają tam pierwsi-lepsi typerzy ale wyłącznie znani i respektowani na forach bukmacherskich gracze, o wyrobionej renomie. Na zamknięte działy takowych forum bardzo ciężko się dostać, a wylecieć jest niezmiernie łatwo, no dobrze, ale jak tam się dostać?

 Najłatwiejszym sposobem jest polecenie przez znajomego gracza, który już znajduje się na takowym dziale – wiadomo, ręka rękę myje. Należy jednak pamiętać, że za polecanego odpowiedzialność bierze osoba, która go poleciła.

Korzystaj tylko z for z dobrą reputacją

Jeżeli chcemy zdobywać odpowiednią wiedzę na forach bukmacherskich, to powinniśmy się zainteresować tymi, które mają odpowiednią reputację wśród ludzi, którzy zajmują się bukmacherką. Fora bukmacherskie z dobrą reputacją to świetne miejsce do tego, aby zdobyć odpowiednie informacje, dzięki którym będziemy w stanie dowiedzieć się czegoś nowego o bukmacherce, bądź też nawet na przykład ulepszyć swój styl typowania przez wyeliminowanie niektórych błędów, a to być może sprawi, wygrywanie na zakładach bukmacherskich częściej będzie po prostu łatwiejsze, przez co zainwestowany czas odpowiednio się nam zwróci.

Zawsze czytaj regulaminy!

Każde, szanujące się forum bukmacherskie posiada dział ,,najczęściej zadawane pytania” który powinniśmy przeczytać przed tym zanim zadamy jakiekolwiek pytanie, ponieważ inaczej przyczyni się to zrażenia się do ciebie użytkowników danego forum bukmacherskiego, nikt przecież nie lubi ciągle powtarzać komuś aby spojrzał do tego działu. Jeśli już jednak mowa o najczęściej zadawanych pytaniach, to zazwyczaj są to typowo pytania o promocje bukmacherskie, na co powinniśmy zwracać uwagę, oraz inne, tym podobne zagadnienia. Zanim jeszcze zadamy jakieś pytania na danym forum, postarajmy się przynajmniej przeczytać kilka postów, aby zobaczyć czy dane forum posiada odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy też powinniśmy zacząć szukać innego forum internetowego.

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x