Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 maja 2024

Woman Power 2024 – Siła kobiet w biznesie i życiu

Zespół Forum Biznesu Polska wraz z redakcją „Woman Power Polska” organizują kolejną edycję Forum i Gali WOMAN POWER 2024. Tym razem wydarzenie zostanie wzbogacone o Targi Luksusu i będzie miało miejsce 19 kwietnia 2024 roku w warszawskim Hotelu Hilton.

Podczas Forum i wieczornej Gali w głównie kobiecym gronie trzystu przedsiębiorczyń i ekspertek z Polski oraz zagranicy porozmawiamy o tym, jak kobiety inwestują̨, jak można zwiększyć́ ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branżach – nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznych i jak motywować się do działania na różnych polach. 

Organizatorzy podczas trzeciej edycji Forum skupią się̨ na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach biznesu i życia. Podpowiedzą jak wzmocnić zdrowie, kreatywność i motywację. Sprawdzą, co zmieniło się od ostatniego spotkania. Ten czas nawiązywania nowych relacji, wymiany pomysłów i inspiracji uświetnią organizowane po raz pierwszy w tym roku Targi Luksusu.

Po raz trzeci przyznana zostanie m.in. nagroda TOP WOMAN in POWER 2024 – prestiżowe wyróżnienie za osiągniecia w biznesie i motywowanie innych do osiągania celów i spełniania marzeń. 

Spotkania i dyskusje prowadzone będą̨ w panelach tematycznych, m.in.: Cud Życia: Ciało, Umysł, Dusza, Kobiety Mocy, Kobiety w Biznesie.

Swoją obecność na tym wydarzeniu potwierdziły znamienite osobistości świata mediów i biznesu: Jolanta Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Beata Pawlikowska, Katarzyna Figura, Katarzyna Miller oraz Katarzyna Cerekwicka.

Forum poprowadzi znakomity prezenter telewizyjny Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda – pomysłodawczyni wydarzenia i prezeska Forum Biznesu Polska.

WOMAN POWER to wydarzenie dla kobiet, które:

  • są liderkami gotowymi podzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • szukają społeczności kobiet, które pomogą w rozwoju biznesu,
  • potrzebują inspiracji, zrozumienia i rozmów o rozwiązaniach biznesowych,
  • lubią i cenią wspierającą kobiecą energię.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kolor i Polska Agencja Prasowa. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zapisy na wydarzenie jeszcze trwają. 

Bilety dostępne są na https://forumbiznesu.waw.pl/kup-bilet/ 

Źródło informacji: Forum Biznesu Polska

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx