Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lutego 2024

WFirma i mała księgowość online – oprogramowanie dla każdego przedsiębiorcy

WFIRMA PL

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, wiąże się z wieloma przeszkodami i utrudnieniami, a co najważniejsze w całą masą obowiązków. Najważniejsze jednak w dalszym ciągu pozostaje zapanowanie nad wszelkimi rozliczeniami i księgowością, w taki sposób, by nigdy nie narazić się na przykre konsekwencje ze strony Urzędu Skarbowego. Osoby samozatrudnione lub małe i mikroprzedsiębiorstwa często nie mają wystarczającego budżetu, by zatrudniać wyspecjalizowane kadry księgowe i tworzyć osobne działy. W takich przypadkach, okazuje się to jedynie zbędnym wydatkiem. Wobec tego wFirma.pl przygotowała Małą Księgowość online, która jest oprogramowaniem dla każdego, które dostępne jest w przystępnej cenie. Dzięki temu mali przedsiębiorcy, nie będą musieli więcej martwić się o swoje rozliczenia.

Oprogramowanie od wFirma.pl – precyzyjne rozliczenia bez wsparcia księgowego

Oprogramowanie od wFirma.pl jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób samozatrudnionych jak i dla małych i mikroprzedsiębiorstw. Jest to bowiem zaawansowany i w pełni profesjonalny system księgowy, który tak naprawdę niczym nie różni się od tradycyjnej księgowości. Mała Księgowość jest swoistym systemem, do którego dane firmy przedsiębiorca musi wprowadzić tylko i wyłącznie raz. System zapamiętuje je, a nawet numeruje dokumentacje i odszukuje adres właściwego Urzędu Skarbowego. Nie da się ukryć, że księgowość online dzięki temu systemowi od wFirma.pl weszła na znacznie wyższy poziom. To co jest jednak najważniejsze z perspektywy przedsiębiorców to przede wszystkim dokładność prowadzonych rozliczeń, a także prosta i intuicyjna obsługa. Zautomatyzowanie wszystkich niezbędnych działań pozwala nie tylko na uniknięcie błędu, ale również na zaoszczędzenie czasu i nerwów przedsiębiorcy. Mała Księgowość oferuje niezwykle szeroką funkcjonalność, która z pewnością sprosta wymaganiom każdego właściciela biznesu. Warto wspomnieć, że oprogramowanie dostarczane jest wraz z opieką, a przedsiębiorca może w każdej chwili skontaktować się z zastępem specjalistów i skorzystać z ich wiedzy i cennych wskazówek.

Co wyróżnia Małą Księgowość od wFirma.pl?

Mała Księgowość online jest jednym z najbardziej funkcjonalnych systemów księgowych, które obecnie są dostępne na rynku. Dzięki rozwiązaniu od wFirma.pl przedsiębiorcy otrzymują:

  • program do fakturowania– który umożliwia wystawienie faktur w prosty i całkowicie zautomatyzowany sposób w aż 9 językach. W ramach tego programu przedsiębiorcy mogą wystawiać faktury VAT lub inne, w zależności od tego czy płatnik jest podatnikiem VAT czy też nie, a także faktury krygujące, faktury VAT MOSS i faktury marża. Program do fakturowania od wFirma.pl daje możliwość wystawienia faktur w 8 szablonach, a dodatkowo można zdecydować się na wystawienia faktury cyklicznej, wstawić własne logo, poprawnie wyliczyć różnice kursowe i ustawić opcję automatycznego wystawiania faktur.
  • system CRM- który jest powiązany z programem do fakturowania, a dzięki temu możliwie jest utworzenie archiwum obrotów.

Co umożliwia program księgowości online do wFirma?

Wspomniane już zostało, że program do księgowości online niczym tak naprawdę nie różni się od tradycyjnej księgowości. Niemniej jednak przedsiębiorcy bez obaw mogą się zająć rozliczeniami na własną rękę, właśnie przy wsparciu oprogramowania od wFirma.pl. System księgowości umożliwia:

  • dokonywanie rozliczeń podatku VAT, a także podatku dochodowego i zryczałtowanego
  • automatyczne księgowanie faktur
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, a także Księgi Przychodów i Rozchodów
  • rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego

To jeszcze nie wszystko, gdyż rozwiązanie zaoferowane przedsiębiorcom przez wFirma.pl umożliwia również prowadzenie online KPiR. Co więcej całkowicie jest to wspierane przez OCR dzięki temu każdy z procesów może być maksymalnie zautomatyzowany. System jest również wyposażony w kilka modułów, z których do najważniejszych można zaliczyć:

  • moduł windykacja
  • moduł kasa/bank zintegrowany w całości z bankowością elektroniczną
  • moduł finansowania, który z kolei jest całkowicie zintegrowany z faktoringiem online
  • system przetwarzania danych OCR i księgowe automaty

Jak przedsiębiorca poradzi sobie z rozliczeniami w systemie?

Wspomniane już zostało, że system Małej Księgowości od wFirma.pl jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Został on bowiem stworzony z myślą o tych użytkownikach, którzy nie posiadają księgowego wykształcenia. W ramach systemu wsparcia, zostały opisane dokładnie i szeroko każde funkcjonalności, tak by przedsiębiorca łatwo mógł się rozeznać i rozpocząć pracę z systemem. Dodatkowo może on cały czas pozostać w kontakcie z zespołem specjalistów wFirma.pl, którzy są gotowi odpowiedzieć na najważniejsze pytania i podzielić się wiedzą. Nie można zapomnieć również o tym, że Mała Księgowość została wyposażona w wiele wskazówek kontekstowych, tak by można było się sprawnie poruszać pomiędzy kolejnymi funkcjami, nawet bez dokładnej znajomości całego oprogramowania. Rola przedsiębiorcy jest bowiem ograniczona do wprowadzenia właściwych danych, a całą resztą zajmuje się oprogramowanie.

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx