Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lutego 2024

ITDS Polska jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times

ITDS Polska ponownie został uwzględniony w prestiżowym rankingu dziennika Financial Times 1000. Już drugi raz z rzędu lider polskiego rynku usług IT dla branży Finance & e-Commerce znalazł się w gronie 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie, zajmując w tym roku 176. miejsce.  W gronie 15 polskich firm technologicznych, ITDS Polska plasuje się na trzeciej pozycji.

ITDS Polska został wyróżniony w gronie europejskich liderów już po raz drugi z rzędu. Financial Times 1000 Europe’s Fastest Growing Companies to coroczny ranking wyróżniający tysiąc najszybciej rozwijających się firm w Europie. ITDS zajął 176. miejsce w tegorocznej edycji, będąc tym samym trzecią najszybciej rozwijającą się firmą technologiczną w Polsce. Ranking przedstawiono szósty raz, uwzględniając w nim firmy, które odnotowały największą dynamikę wzrostu przychodów w latach 2017-2020, a ich minimalny przychód wyniósł co najmniej 100 000 euro w 2017 r. oraz minimum 1,5 mln euro w 2020 roku.

To dla nas miłe i satysfakcjonujące, że ponownie znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się firm w Europie. Jesteśmy dumni z rozwoju, jaki osiągnęliśmy w ostatnich latach oraz z faktu, że rynek docenia skuteczność naszych działań. Tym bardziej, że działamy na dynamicznie rozwijającym się, ale także bardzo konkurencyjnym rynku. Wyróżnienie w rankingu jest dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwoju firmy oraz kontynuowania strategii opartej na elastyczności, dynamice i efektywności. Mamy nadzieję, że kolejne wdrażanie przez nas rozwiązania i nowe obszary działania przełożą się na dalsze sukcesy firmy – mówi Charles-Alexandre Gamba, Partner ITDS Polska.

Firma wykorzystała pandemiczne okoliczności do rozwijania swojej działalności, a także rozpoczęcia szerokiej rekrutacji, zdając sobie sprawę, że w tym czasie wzrośnie zapotrzebowanie na inżynierów IT oraz szeroko pojęte projekty informatyczne. Dlatego w ubiegłym roku ITDS Polska zatrudnił 160 inżynierów związanych z branżą informatyczną, a w tym roku planuje zatrudnić 300 kolejnych.

Jako ITDS Polska nieustannie podwyższamy sobie poprzeczkę i inwestujemy w nasz rozwój, aby stale dostarczać naszym klientom wysokiej jakości specjalistów IT oraz coraz lepsze i szybsze rozwiązania technologiczne – mówi Charles-Alexandre Gamba. – W tym roku nadal mamy zamiar aktywnie pozyskiwać nowych klientów. Realizując ambitną strategię biznesową, ITDS Polska koncentruje się na rynku polskim, choć niedawno rozpoczęła też ekspansję na rynki zagraniczne. Ma już dwóch klientów w Portugalii, rozbudowując na tym rynku zespół i rekrutując inżynierów, w tym również z Polski – podsumowuje prezes ITDS Polska.

ITDS Polska to firma technologiczna będąca liderem sektora IT, która specjalizuje się w branży Finance & eCommerce. Obecnie współpracuje z blisko 80% największych firm z branży finansowej w Polsce. W 2022 roku firma chce nawiązać i rozwijać współpracę z coraz większą liczbą klientów z tego sektora, a także stale wzmacniać swoją pozycję w branży e-commerce. W celu zwiększenia swoich kompetencji i możliwości oferowania swoim konsultantom coraz szerszego zakresu projektów, firma nie wyklucza także otwarcia się na inne branże, takie jak: opieka zdrowotna czy telekomunikacja.

ITDS Polska stale się rozwija i bierze udział w nowych projektach wspierając działy IT swoich klientów. Ich głównym celem jest współpraca z klientami w celu ulepszania ich systemów i oferowania lepszej obsługi klienta i większej automatyzacji dzięki wykorzystaniu rozwiązań cyfrowych.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx