Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Szef T-Mobile Polska: zredukujemy roczną emisję CO2 w Polsce o 145 tys. ton

Dzięki przyjętej dwa lata temu radykalnej strategii w zakresie ochrony środowiska, sieć komórkowa T-Mobile zredukuje swoją emisję CO2 w Polsce o 145 tys. ton rocznie – powiedział Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska.

„Specjalnie dla nas powstają w Polsce farmy słoneczne i wiatrowe, które niemal w pełni pokrywają nasze własne potrzeby w zakresie zasilania sieci T-Mobile w energię” – dodał Andreas Maierhofer, który był gościem Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Według niego, dyskusje toczone podczas Forum wskazują na zrozumienie między władzami lokalnymi, rządem oraz biznesem co do konieczności podejmowania działań m.in. w zakresie rozwoju cyfryzacji kraju.

„Naszym wspólnym celem jest podnoszenie jakości życia mieszkańców Polski” – podkreślił szef T-Mobile w Polsce.

Zauważył jednocześnie, że realizowana przez firmę strategia ESG to nie tylko ochrona środowiska, ale też działania społeczne na rzecz osób w potrzebie, szczególnie istotne w obliczu kryzysu ukraińskiego

Andreas Maierhofer dodał, że posiadanie czytelnej strategii ESG staje się coraz ważniejsze dla biznesu, ponieważ to ze strony samych konsumentów coraz częściej pada pytanie: „co twoja firma robi w zakresie ESG?”.

Terminem „ESG” określane są – coraz częściej obecne w strategiach firm – działania w zakresie troski o środowisko naturalne (Environmental), odpowiedzialność społeczną (Social) i wewnętrzny ład korporacyjny (Corporate Governance).

Prezes T-Mobile Polska był jednym z uczestników XXXI edycji dorocznego Forum Ekonomicznego zorganizowanej w Karpaczu w dniach 6-8 września 2022 r.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx